Neutrogena Hydro Boost Ultrahydratační krém na ruce

75 ml
119,90 Kč 1 598,67 Kč/l
Země původu: Francie,

Popis produktu

Nový Neutrogena® Hydro Boost® Ultrahydratační krém na ruce přináší pokročilé zkušenosti s hydratací pleti i do péče o ruce. Osvěžující a mimořádně lehké gelové složení s kyselinou hyauluronovou, která má ve vodě schopnost vázat až 1000 násobek své váhy. Pomáhá uzamykat vlhkost uvnitř pokožky, kde ji postupně uvolňuje, a udržuje tak pokožku nepřetržitě hydratovanou.

Použití

Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ráno a večer.

O výrobci

Johnson & Johnson je zdravotnická firma s tradicí zasahující až do roku 1886, kdy vznikla. Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a mimo to se také specializuje na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby nebo Neutrogena, výrobky o péči o pleť Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika

Složení

Aqua
Glycerin Isopropyl palmitate Cetyl alcohol Dimethicone Sodium hyaluronate Ethylhexylglycerin Petrolatum Caprylyl glycol Cetearyl olivate Sorbitan olivate Carbomer Sodium polyacrylate Sodium hydroxide Tocopherol Phenoxyethanol Parfum CI 42090