Slide 1 of 2

Premier Barbecue mušle

0,7 kg
169,90 Kč 242,71 Kč/kg
Země původu: Německo, Dánsko, Irsko, Nizozemské Antily,

Výběr nejlepších čerstvých mušlí na hliníkovém tácu s citrónovo-olivovým olejem je perfektním gurmánským doplňkem pro nadcházející grilovací sezónu.

Grilování již nemusí být pouze o steacích, klobáskách, filetech, hermelínu a zelenině. Na své si příjdou nově i milovníci mořských plodů! Toto nové 700g balení čerstvých mušlí je připraveno k okamžitému grilování.

Balení zahrnuje hliníkový tác a olivový olej s citrónem, takže zákazníci se již nemusí trápit s čerstvostí či příliš velkým množství plodů, které se dají obvykle v obchodech sehnat. Vše je připraveno k okamžitému grilování.

Použití

Umístěte hlinkíkový tác na gril po dobu 2 minut a nechte jej důkladně zahřát. Vložte mušle na tác a přidejte olej. Mušle jsou hotovy, když se otevřou jejich lastury. Pozor: hliníkový tác je velmi horký!

O výrobci

Modrý rybí štítek MSC (Marine Stewardship Council), který najdete na tomto produktu, byl zapsán jako ochranná známka v r. 2001. Značka kvality MSC se vztahuje na ryby z rybolovu, který působí způsobem šetrným k životnímu prostředí a ponechává populace ryb v budoucnu neporušené. Nákupem ryb s označením MSC si můžete být jisti, že kupujete ryby a mořské plody, které pocházejí z udržitelného rybolovu. Jedná se o rybolov, který nepřispívá k nadměrnému rybolovu, kde je poškození mořského života co nejmenší a pro které platí správná pravidla řízení.

Produkty z ryb, korýšů a měkkýšů s modrou značkou kvality MSC lze vysledovat v celém dodavatelském řetězci.

Skladování

Skladujte v teplotách 0 - 7° C, po otevření ihned spotřebujte.

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mušle
Extra panenský olivový olej99 %
Citronová silice1 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota536 kJ/127 kcal
Tuky5.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.4 g
Sacharidy6.8 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny16.7 g
Sůl0.94 g
Vláknina0 g

Alergeny

Měkkýši