-11 %

Nivea Dry Active Sprej antiperspirant

150 ml
Trvale výhodná cena
79,90 Kč 532,67 Kč/l89,90 Kč
Země původu: Německo,

Popis produktu

Vyzkoušejte ochranný štít, který v sobě kombinuje účinky antiperspirantu a deodorantu.

V práci, v autobuse, na kávě, při sportu. Nové složení bylo otestováno v situacích, se kterými se pravidelně setkáváte každý den. A výsledek je jednoznačný. 48 hodin bez potu a pachu. Spolehněte se na svěží pocit a suché podpaží za každé situace: NIVEA Sprej antiperspirant deodorant Dry Fresh.

  • Spolehlivě chrání proti potu a pachu.
  • Zajistí pocit sucha a svěžesti po dobu 48 hodin.
  • Je šetrný i k citlivé pokožce.
  • Neobsahuje etylalkohol.
  • Dermatologicky testováno a schváleno

Použití

Před použitím nádobku důkladně protřepejte. Poté aplikujte sprej ze vzdálenosti asi 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte jej důkladně zaschnout. Stačí počkat pár vteřin. Díky tomu sprej nezanechá žádné skvrny na šatech.

O výrobci

Nivea byla poprvé uvedena na trh v roce 1911 a již několik let patří mezi značky, kterým lidé na světě nejvíce důvěřují. Modrá krabička Nivea se stala jedním z nejúspěšnějších výrobků pro péči o pokožku všech dob. Ale především se stala symbolem tradice pro miliony rodin ve více než 200 zemích světa.  Dnes již běžně vídáme v každé drogerii řadu výrobku společnosti Nivea, a to jak pro ženy, tak i pro muže.

Skladování

Skladujte mimo dosah dětí a mimo působení vysokých teplot.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Do odpadu vhazujte pouze zcela vyprázdněnou lahev. Používejte pouze pro stanovený účel. Nestříkejte do očí. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování.

Výrobce

Beiersdorf spol. s r.o.
Walterovo náměstí 329/3
158 00  Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Složení

Butane,
Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum chlorohydrate, Isopropyl palmitate, Aluminum sesquichlorohydrate, Magnesium aluminum silicate, Persea gratissima oil, Disteardimonium hectorite, Octyldodecanol, Dimethicone, Propylene carbonate, Dimethiconol, Benzyl alcohol, Benzyl salicylate, Linalool, Citronellol, Limonene, Geraniol, Alpha-isomethyl ionone, Parfum.