Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Dr. Beckmann Sprej na skvrny od deodorantu a potu

250 ml
99,90 Kč 399,60 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Zbytky deodorantů a potu mohou způsobit odolné skvrny. Pach potu se navíc může usadit i ve vláknech. Skvrny a pach nelze odstranit běžnými prostředky, protože jsou na sebe vázané. Sprej na skvrny odstraňuje všechny tyto nedostatky komplexně. Bezbarvé složení umožňuje použití na bílé i barevné textílie.

S preventivním účinkem*
*Sprej na skvrny nastříkejte před každým praním a skvrny a zápach nemají žádnou šanci.

Návod k použití: Přípravkem dobře navlhčete skvrnu a nechejte působit 10 minut, na extrémně odolných skvrnách až 30 minut. Poté vyperte jako obvykle.

Upozornění: Stálobarevnost nejdříve vyzkoušejte na skrytém místě. Postupujte podle pokynů výrobce oděvů. Nestříkejte na povrchy citlivé na kyseliny, ani na pračce, nebo v pračce. Vhodný na všechny pratelné textílie kromě hedvábí, vlny a kůže.

Bezpečnostní varování

Varování! Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Obsahuje: <5 % neiontové povrchově aktivní látky.