Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Čerstvě utrženo – Rajčata cherry kulatá na větvičce odr. Nelinka, vanička

400 g
79,90 Kč 199,75 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Lahodně sladká cherry rajčata odrůdy Nelinka ve vaničce, vypěstovaná v České republice.

Jsou šťavnatá, voňavá a plná chuti, protože dostávají čas skutečně dozrát. Jsou vždy čerstvá, jelikož rostou u nás a necestují přes půl Evropy.

Cherry rajčata odrůdy Nelinka pěstuje exkluzivně Čerstvě utrženo na farmě ve Velkých Němčicích.

Čerstvá rajčata obsahují velké množství vody a malé množství tuků, proteinů a sacharidů, které se skládají zejména z glukózy a fruktózy. 

Použití

Sladká cherry rajčata odrůdy Nelinka jsou šťavnatá, plná chuti a krásně barevná. Proto je jejich konzumace nejvhodnější v syrovém stavu jako zdravá svačinka, součást zeleninových salátů a ozdoba pokrmů studené kuchyně.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Cherry rajčata můžete využít například v receptu na kuskus s cizrnou a rajčatysalát z chřestu, rajčat a ořechůpečená treska s rajčaty či vejce pečená v rajčatové omáčce.

O výrobci

Čerstvě utrženo je sdružení několika českých farmářů, kteří pod společnou značkou pěstují a dodávají do tuzemských obchodů rajčata a v letní sezoně také meruňky a borůvky. Jejich společným cílem je nabízet zákazníkům kvalitní zeleninu a ovoce pěstované v Česku, poctivě a šetrně k přírodě i lidem.

Farmáři z Čerstvě utrženo věří, že ohleduplně vypěstované potraviny bez zbytečné chemie jsou nejen lepší, ale i zdravější. Proto pro své rostliny používají výhradně přirozenou biologickou ochranu, obnovitelné zdroje (skleníky využívají teplo a elektřinu z bioplynové stanice) a maximum přirozeného světla a vzduchu. Stejně tak šetří vodu: zalévají dešťovkou a přebytečnou zálivku recyklují.

Skladování

Ideální teplota pro uchování chuti rajčat by se měla pohybovat lehce nad 10 °C.

Výrobce

Čerstvě utrženo
Šumavská 35
602 00  Brno
Česká republika

Složení

Rajčata cherry kulatá na větvičce
Odrůda Nelinka
I. jakost