Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-16 %

Bella Baby Happy Čistící vlhčené ubrousky panda 4 × 64 ks

256 ks
Akce do 31. 12.
99,90 Kč 0,39 Kč/ks119,90 Kč
Země původu: EU,

Jemné ubrousky obsahují allantoin, který má zvláčňující a regenerační účinky.

Vyrobeny jsou z velmi měkké netkané textilie. Vlhčené ubrousky mají neutrální pH 5,5, takže přirozená ochranná vrstva kůže zůstává neporušena. Neobsahují alkohol a jsou bez parabenů.

Použití

Praktické vlhčené ubrousky Panda slouží k očištění zadečku při přebalování, k osvěžení dětské pokožky nebo k utření rukou a tváře.

O výrobci

TZMO SA je polský výrobce a dodavatel zaměřený převážně na sanitární sortiment, sanitární kosmetiku a zdravotnické prostředky. Vlastní  značky jako Bella Baby, Matopat, Seni, Dr Max a Eva Natura, které jsou prodávány na více než 60 trzích: Evropská unie, Střední a Východní Evropa, Afrika a Dálný Východ.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

TZMO S.A - Bella Bohemia s.r.o.
Vlastibořská 2
Praha  193 00
Česká republika

Složení

netkaná textilie, voda, propylenglykol, tokoferylacetát, alantoin, bisabolol, tetrasodium glutamát diacetát, PEG-40 hydrogenovaný olej, fenoxyethanol, ethylgexylglycerin, parfemace, kyselina citronová