Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.
-8 %

Gordon's Premium Pink Distilled Gin

0,7 l
Trvale výhodná cena
429,90 Kč 614,14 Kč/l469,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Velká Británie,

Gin s příchutí jahod, malin a červeného rybízu, inspirovaný originálním Gordon‘s receptem z roku 1880. Použitím skutečných ovocných plodů je vůně a chuť lahodná a harmonická. Gin je destilován stejným způsobem jako London Dry gin. Po destilaci se přidá přírodní aroma a chuť malin, jahod a červeného rybízu. 

Použití

Gordon´s Pink Gin je ideální pro míchání s citronovou limonádou, proseccem ale zejména s kvalitním tonikem, který propojí komplexní chuť bylinek a ovoce.

O výrobci

Diageo je britská nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1997, kdy se sloučil Guinness a Grand Metropolitan. Jedná se o jednoho z největších producentů alkoholických nápojů. Mezi značky této společnosti patří například Captain Morgan, který byl pojmenován podle legendárního kapitána Henryho Morgana či nejprodávanější skotská whisky na světě pod názvem Johnnie Walker. Dále také vlastní oblíbený likér jménem Baileys, vodku Smirnoff a další.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–18 °C.

Výrobce

Diageo
7 Lakeside Drive
Park Royal
Londýn
Velká Británie