Gordon's

Gordon's Premium Pink Gin 37,5%

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
454,90 Kč 649,86 Kč/l

Doručení už do 60 minut

800+ zákazníků má v Oblíbených

Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Velká Británie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Svěží chuť ginu Gordon’s sladkostí malin a jahod s příchutí červeného rybízu. Vzniká za použití přísad nejvyšší kvality a za svou autentickou chuť bobulového ovoce vděčí jen skutečně přírodním složkám. Inspirovaný originálním Gordon‘s receptem z roku 1880. Gordon’s Pink se vyrábí jako vyvážený nápoj složený z ginu Gordon's s charakteristickou jalovcovou chutí.

  • Obsah alkoholu: 37,5 %

Použití

Gordon´s Pink Gin je ideální pro míchání s citronovou limonádou, proseccem ale zejména s kvalitním tonikem, který propojí komplexní chuť bylinek a ovoce.
Chcete-li si vychutnat ideální míchaný nápoj z ginu Gordon’s Pink a toniku, naplňte velkou oblou sklenici ledem, přilijte 50 ml ginu Gordon’s Pink a doplňte 150 ml toniku. Na závěr doplňte větším počtem šťavnatých jahod.

O výrobci

Alexander Gordon & Co. je britská nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1997, kdy se sloučil Guinness a Grand Metropolitan. Jedná se o jednoho z největších producentů alkoholických nápojů. Mezi značky této společnosti patří například Captain Morgan, který byl pojmenován podle legendárního kapitána Henryho Morgana či nejprodávanější skotská whisky na světě pod názvem Johnnie Walker. Dále také vlastní oblíbený likér jménem Baileys, vodku Smirnoff a další.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–18 °C.

Výrobce

Alexander Gordon & Co.
7 Lakeside Drive
Park Royal
Londýn
Velká Británie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 959 dní.