Ariel Mountain Spring Kapsle Na Praní Prádla 3v1 11ks

11 ks
109,90 Kč 9,99 Kč/ks
Země původu: Francie,

Popis produktu

Čisticí účinky v jedné malé kapsli. Kapsle na praní prádla Ariel Mountain Spring 3v1 mají vícekomorový design, který udrží složky oddělené do doby, než se namočí, což zaručuje koncentrované čisticí účinky. Obal kapslí na praní prádla Ariel se v kontaktu s vodou zcela rozpouští a uvolňuje účinné látky, které si poradí s velkou škálou různých skvrn.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Způsobuje vážné poškození očí, dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Jsou-li nasazeny kontaktní čočky, vyjměte je. Pokračujte ve vyplachování. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Veškeré kontaminované části oděvu okamžite svlékněte. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžite volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STřEDISKO/lékaře.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké

Složení

>30% Aniontové Povrchove Aktivní Látky

5-15% Mýdlo

<5% Neiontové Povrchove Aktivní Látky

Fosfonáty

Enzymy

Optické Zjasnovace

Parfémy

Alpha-Isomethyl Ionone

Citronellol

Coumarin

Linalool