-9 %

Ariel Mountain Spring Kapsle Na Praní Prádla All in 1 11ks

11 ks
Trvale výhodná cena
99,90 Kč 9,08 Kč/ks109,90 Kč
Země původu: Francie,

Čisticí účinky v jedné malé kapsli. Kapsle na praní prádla Ariel Mountain Spring All in 1 mají vícekomorový design, který udrží složky oddělené do doby, než se namočí, což zaručuje koncentrované čisticí účinky. Obal kapslí na praní prádla Ariel se v kontaktu s vodou zcela rozpouští a uvolňuje účinné látky, které si poradí s velkou škálou různých skvrn.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Způsobuje vážné poškození očí, dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Jsou-li nasazeny kontaktní čočky, vyjměte je. Pokračujte ve vyplachování. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Veškeré kontaminované části oděvu okamžite svlékněte. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžite volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STřEDISKO/lékaře.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké

Složení

>30% Aniontové Povrchove Aktivní Látky

5-15% Mýdlo

<5% Neiontové Povrchove Aktivní Látky

Fosfonáty

Enzymy

Optické Zjasnovace

Parfémy

Alpha-Isomethyl Ionone

Citronellol

Coumarin

Linalool