Tierra Verde Prací gel levandule (5l)

165 praní
 899,90 Kč 5,45 Kč/praní
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Koncentrovaný gel pro šetrné a ekologické praní barevného prádla je s vůní BIO  levandulové silice. Silnější účinek  zajišťuje  vyšší podíl tenzidů a extraktu z mýdlových ořechů.

Gel je skvělou variantou pro všechny,  jimž  na složení pracích prostředků opravdu záleží. Účinná receptura  se opírá  o  extrakt z  mýdlových ořechů.  

Prací gely jsou účinné, a přitom  nedráždivé a vhodné i pro malé děti a osoby s citlivou pokožkou. Prací gel se doporučuje kombinovat s  máchadlem, které spolehlivě odstraňuje zbytky pracího prostředku.

Oblíbený prací gel  s levandulovou silicí  díky inovovanému složení  vypere ještě efektivněji. 

Pět litrů gelu vystačí až na 167 pracích dávek.

Použití

  • na praní běžně znečištěného prádla v ruce i v pračce
  • vhodný zejména pro barevné prádlo (neobsahuje bělicí složku)
  • můžete ho použít i pro praní černého prádla, flísových materiálů a látkových plen

Certifikát Eco Garantie

Eco Garantie je prestižní mezinárodní certifikát, který zaručuje, že produkty splňují přísné ekologické požadavky.

Standardy, podle kterých je značka udělována, byly vyvinuty na základě respektu ke křehké rovnováze mezi rostlinami a živočichy. Hlavní závazek tvoří trvalá udržitelnost a péče o spotřebitele. Je dbáno na čistě přírodní složení a u látek nepřírodních dochází k přísné regulaci. 

Produkty označené logem Eco Garantie nesmí obsahovat ropu a látky z ropy vyrobené (parafín, petrolej, atd.), syntetická barviva a parfemacigeneticky modifikované složky a přísně je regulováno také použití stabilizátorů, emulgátorů a konzervantů nepřírodního původu. Zakázáno je také testování na zvířatech.

O výrobci

Výrobcem ekologické drogerie je česko-slovenská společnost Tierra Verde. Která prací a čisticí prostředky vyvíjí tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na člověka, společnost a planetu. Výsledkem je 200 produktů téměř 100% rozložitelných v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáhají žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji.

Produkty nejsou testované na zvířatech. Stabilitu a účinnost aktivních složek tekutých výrobků podporuje používání revitalizované vody.

Skladování

Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Výrobce

Tierra Verde s.r.o.
Vintrovna 453/3F
664 41 Popůvky
Česká republika