Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Drip it Venezia Blend mletá káva ve filtru, 15x10 g

Drip it Venezia Blend mletá káva ve filtru, 15x10 g

150 g
259,00 Kč (1 726,67 Kč/kg)
Popis produktu

Drip it je poctivá káva, namletá do originálního filtru a zabalená jednotlivě do sáčků naplněných dusíkem. Svou vůní a chutí si tak troufne i na čerstvě mletou zrnkovku. Připravuje se stejně snadno, jako instantní káva, kterou ale daleko předčí ve své kvalitě. Káva Drip it je ideální pro všechny, kteří si rádi vychutnají dobrou překapávanou kávu, a ne vždy mají po ruce kávovar či další alternativy. Třeba v práci nebo na cestách.

Jak to funguje (příprava) Rozbalíte sáček, vytáhnete z něj filtr s kávou, nasadíte na hrnek a prolijete horkou vodou. Potřebujete na to jen hrnek, horkou vodu a tři minuty Vašeho času.

Sametově jemná chuť s podtóny máslové hrušky Představte si, jak se zakusujete do nádherně zralé máslové hrušky. V ústech cítíte lehkou sladkost po medu. Tahle káva se vám bude rozplývat na jazyku.

Pečlivě jsme vybrali a namíchali kávy z Brazílie, Nikaragui, Kolumbie a Ethiopie, abychom vám mohli nabídnout jedinečnou vyváženou chuť jemné kávy. Místa, odkud pochází, jsou spojena s nejstarší historií kávy: Ethiopie je považována za místo, kde byla káva objevena a kde to celé začalo. Brazílie je největším producentem kávy na světě.

Způsob skladování: skladujte v suchu

Složení

Složení: 100% pražená mletá káva, 100% arabika

Alergeny: neuvádí se

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK