-25 %

Listerine Teeth & Gum Defence Fresh Mint ústní voda

500 ml
Akce do 27. 1.
119,90 Kč 239,80 Kč/l159,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Ústní voda Listerine® Teeth & Gum Defence při používání dvakrát denně poskytuje ochranu pro zdravější zuby a dásně a 3násobně delší pocit čistých úst, než při pouhém čištění zubním kartáčkem. Je klinicky prokázáno, že:
- Posiluje zuby a chrání tak před vznikem zubního kazu. - Omezuje zubní povlak a pomáhá tak udržovat zdravé dásně; účinkuje dokonce i pod úrovní dásní. - Osvěžuje dech.

Příprava a použití

Otevření: Stiskněte uzávěr a otočte jím. Uzavření: Otáčejte uzávěrem do úplného uzavření.

Pokyny: Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 x 5 ml - 4 čajové lžičky) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte.

Bezpečnostní varování:

Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Ústní voda není vhodná pro děti mladší 12 let. Ústní vodu nepoužívejte, pokud je uzávěr lahve při koupi poškozen. Ústní vodu neřeďte, nepolykejte a nepoužívejte přímo z lahve. Pokud užíváte fluorid z jiných zdrojů, poraďte se se svým zubním lékařem.

Složení

Aqua
Alcohol Sorbitol Poloxamer 407 Benzoic acid Sodium saccharin Eucalyptol Methyl salicylate Aroma Thymol Sodium fluoride Menthol Sodium benzoate CI 47005 CI 42053 Obsahuje: fluorid sodný (220 ppmF)