Campos de Toledo Iberico Curado 3 měsíce zrání

cca 120 g
cca 72,44 Kč 589,90 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Popis produktu

Jeden z nejoblíbenějších sýrů ve Španělsku, který je ideální variantou pro toho, kdo hledá delikátní sýr, který bude kombinovat více druhů mléka.

Kouzlo tří mlék

Campos de Toledo je vyrobený z čerstvého kravského, kozího a ovčího mléka. Při výrobě musí být vždy dodrženy poměry maximálně 50 % kravského mléka, minimálně 15 % kozího mléka a nejméně 15 % ovčího mléka. Touto kombinací se vytvoří velmi zajímavá a neobyčejná chuť, která každého zaujme.

Sýr je měkký a máslový. V chuti se promítají specifické vlastnosti všech mlék. Kyselost kravského mléka, aroma, kořeněný nádech a bělavé zbarvení kozího mléka a máslová a hluboká chuť ovčího mléka. Zkuste i vy tento sýr a nechte se unést touto nevšední kombinací.

Použití

Sýr perfektně doplní každé sýrové pohoštění.

O výrobci

Španělská mlékárna Quesos Navalmoral, sídlící jihozápadně od Madridu, mapuje svou historii až do 40. let minulého století. Za tu dobu se jí podařilo vybudovat si na světovém trhu výborné jméno díky propojení tradiční výroby s nejmodernějšími technologiemi. V jejím sortimentu se nachází všechny tradiční sýrové španělské bochníky – vyrábí například Manchego, Iberico, kozí sýry, ovčí sýry, a to vždy v několika úrovních stáří a vyzrálosti. Prakticky všechny její sýry pravidelně získávají zlaté medaile na těch nejprestižnějších sýrových soutěžích po celém světě.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–7 °C.

Výrobce

Quesos Navalmoral
Ctra. de Toledo
45163 Totanés (Toledo)
España

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kravské pasterované mléko50 %
Pasterované mléko ovčí35 %
Pasterované mléko kozí15 %
Jedlá sůl
Mléčné kultury
Mikrobiální syřidlo
E509 - Chlorid vápenatý
Sušina min.55 %
Tuk v sušině min.45 %
Vápník Ca²⁺ (mg)718

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1608 kJ/384 kcal
Tuky31.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny22 g
Sacharidy1 g
z toho cukry1 g
Bílkoviny23.6 g
Sůl1.5 g
Vláknina g