-36 %

LEGO® Friends 41344 Andrea a její obchod s módními doplňky

1 ks
Akce do 31. 7.
472,90 Kč 472,90 Kč/ks749,00 Kč
Kategorie:
Země původu: Čína,

Popis produktu

Vyzkoušej si nejnovější módní kousky v Andreině obchodě s módními doplňky.

Najdi svůj nový styl s touto sadou 41344 Andrea a její obchod s módními doplňky od LEGO® Friends. Vydej se do kabinky a pomoz Andree vyzkoušet si novou paruku nebo sukni, a vyber jí kabelku, se kterou vyrazí na její další vystoupení. Nech si poradit od Emy, která ti spíchne šaty na šicím stroji. Své k tomu má co říct i pes Dexter – schvaluje! Odměň ho sušenkou a vyraz s Andreou na její další zkoušku.

Prohlédni si výlohy obchodu ze sady 41344 Andrea a její obchod s módními doplňky od LEGO® Friends, kde nechybí paruka, látková sukně, kabelka, mašle do vlasů a parfém. Kabinka se zrcadlem se točí, takže Andrea se může kamarádce předvést v plné parádě. Tato zábavná sada s obchodem obsahuje také šicí stroj, pokladnu, reproduktory a podstavec pro psa Dextera, navíc taky suprovou koloběžku, na které je Andrea v městečku Heartlake cobydup. Obsahuje 2 minipanenky, a navíc figurku psa.

Adresa výrobce:
LEGO Trading s.r.o, U Nákladového nádraží 10, 130 00, Praha 60

Složení

• Obsahuje minipanenku Andreu a Emu, a navíc figurku psa Dextera.
• Obsahuje obchod s módními doplňky se světly, reproduktory a výlohami, pracovní stůl s šicím strojem a zkoušecí kabinku se zrcadlem a funkcí otáčení, navíc taky koloběžku. • Mezi doplňky najdeš fialovou paruku s kočičíma ušima, látkovou sukni, kabelku, mašle do vlasů, fotoaparát, lahvičku s parfémem, pokladnu, bankovku, šicí stroj a sušenku. • Vyraz do Andreina oblíbeného obchodu a pomoz jí vybrat si suprové módní doplňky z této zábavné sady od LEGO® Friends. • Vše vyzkoušej v kabince a ukaž se v plné kráse. • Hraj si s Dexterem, zatímco Ema provede potřebné úpravy na šicím stroji. • Obchod s módními doplňky měří přes 13 cm na výšku, 19 cm na šířku a 9 cm do hloubky. • Zkušební kabinka měří přes 6 cm na výšku, 3 cm na šířku a 4 cm do hloubky.