Casa Organica Sáček plátěný velký

1 ks
99,90 Kč 99,90 Kč/ks
Země původu: Indie,

Velký plátěný sáček na potraviny.

Sáček ze silnějšího plátna z biobavlny je zejména vhodný na celý bochník chleba nebo více kusů pečiva. Nahradí všechny mikrotenové sáčky, ve kterých pečivo tak rádo plesniví.

  • Rozměry: 46 x 30 cm.
  • Gramáž: 115 g/m2.

Schváleno Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny.

Použití

Návod na ekopraní biobavlny: 

  • Doporučujeme prát na 40 ºC.
  • Srážlivost do 5 %.

Pokud se na biobavlně vyskytne skvrna, ošetříme ji před praním žlučovým mýdlem nebo olivovým mýdlem s citronovým extraktem. 

Bavlněné materiály ocení praní v mýdlových ořeších – zůstávají měkké a prodyšné. K praní můžeme použít i prací gel z mýdlových ořechů. Mýdlový sliz doporučujeme pouze v případě měkké vody.

Na přírodní materiály zásadně nepoužíváme aviváž – usazuje se na vláknech a snižuje savost vláken. Pro závěrečnou máchací lázeň použijeme máchadlo prádla, které vypláchne z materiálu zbytky pracího prostředku a udržuje tak prádlo měkké a prodyšné (není nutné, pokud pereme v mýdlových ořeších).

O výrobci

Tierra Verde s.r.o. byla založena v roce 2008. Cílem společnosti je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu. 

Vždy existuje alternativa, proto v Tierra Verde nahrazují plastové obaly za sáčky šroubovacím uzávěrem, platové dózy za papírové kanystry a plastové zip sáčky za papírové sáčky a pytlíky. V sortimentu najdete produkty ekodrogerie, dámské hygienické potřeby, produkty z bio bavlny a spousta dalších pomůcek pro bezobalovou domácnost. 

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Tierra Verde    
Vintrovna 453/3F, 
664 41 Popůvky
Česká republika

Složení

100 % GOTS-certifikovaná biobavlna