-15 %

Tierra Verde Sáček plátěný velký

1 ks
Akce do 31. 12.
84,90 Kč 84,90 Kč/ks99,90 Kč
Země původu: Indie,

Velký plátěný sáček na potraviny.

Sáček ze silnějšího plátna z biobavlny je zejména vhodný na celý bochník chleba nebo více kusů pečiva. Nahradí všechny mikrotenové sáčky, ve kterých pečivo tak rádo plesniví.

  • Rozměry: 46 x 30 cm.
  • Gramáž: 115 g/m2.

Schváleno Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny.

Použití

Návod na ekopraní biobavlny: 

  • Doporučujeme prát na 40 ºC.
  • Srážlivost do 5 %.

Pokud se na biobavlně vyskytne skvrna, ošetříme ji před praním žlučovým mýdlem nebo olivovým mýdlem s citronovým extraktem. 

Bavlněné materiály ocení praní v mýdlových ořeších – zůstávají měkké a prodyšné. K praní můžeme použít i prací gel z mýdlových ořechů. Mýdlový sliz doporučujeme pouze v případě měkké vody.

Na přírodní materiály zásadně nepoužíváme aviváž – usazuje se na vláknech a snižuje savost vláken. Pro závěrečnou máchací lázeň použijeme máchadlo prádla, které vypláchne z materiálu zbytky pracího prostředku a udržuje tak prádlo měkké a prodyšné (není nutné, pokud pereme v mýdlových ořeších).

O výrobci

Výrobcem ekologické drogerie je česko-slovenská společnost Tierra Verde. Která prací a čisticí prostředky vyvíjí tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na zdraví a životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na člověka, společnost a planetu. Výsledkem je 200 produktů téměř 100% rozložitelných v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáhají žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji.

Jejich produkty nejsou testované na zvířatech a neobsahují ropné deriváty, chlór ani umělá barviva a syntetickou parfemaci. Stabilitu a účinnost aktivních složek tekutých výrobků podporuje používání revitalizované vody.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Tierra Verde    
Vintrovna 453/3F, 
664 41 Popůvky
Česká republika