Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

-11%

LEGO® NINJAGO® 70628 Lloyd - Mistr Spinjitzu

LEGO® NINJAGO® 70628 Lloyd - Mistr Spinjitzu

Akce do 31. 8.
229,00 Kč 259,00 Kč (229,00 Kč/ks)
Popis produktu

Dosáhni slávy ve Spinjitzu se Zeleným nindžou!

Buď nindža a ovládni umění Spinjitzu s Lloydem! Vlož Zeleného nindžu s jeho hvězdicemi do kapsle, připoj ji ke spinneru a zatáhni za lanko. Toč, kutálej, skákej a uč se super dovednosti, jako třeba Palm Spin. Potom si vymýšlej své vlastní Spinjitzu výzvy a soupeř se svými kamarády o to, kdo se stane nepřekonatelným mistrem Spinjitzu!

Nauč se všechno, co potřebuješ umět pro Spinjitzu, se sadou Lloyd – Mistr Spinjitzu LEGO® NINJAGO® MOVIE™, která ti přináší Spinjitzu spinner se skládacím držátkem z kostek LEGO, spinner s kapslí pro minifigurku a roztáčecí lanko. Nauč se různé techniky roztočení minifigurky, kutálení a skákání a ještě náročnější dovednosti, pro které využiješ jako překážku stojan na zbraně, který je součástí sady. Soupeř s kamarády a využij své okolí k tomu, abys vytvořil bezpočet zábavných Spinjitzu výzev.

Obsahuje minifigurku Lloyda se 2 hvězdicemi, které může držet ve spinneru.

Adresa výrobce: LEGO Trading s.r.o, U Nákladového nádraží 10, 130 00, Praha 60

Složení

• Obsahuje minifigurku Lloyda. • Obsahuje Spinjitzu spinner se skládacím držátkem z kostek LEGO®, otočným prvkem s kapslí pro minifigurku a roztáčecím lankem, stojan na zbraně s mečem a Lloydovy 2 hvězdice. • Nauč se Palm spin, Obkroužení, Zen, Velký skok, Drift, Knokaut a další skvělé Spinjitzu pohyby. • Roztoč si své vlastní fantastické výzvy a soutěž s kamarády. • Mnohé další Spinjitzu triky a inspirující videa hledej na webu. • Zkombinuj s dalšími sadami spinnerů z řady Mistrů Spinjitzu spinner — Kai 70633, Nya 70634, Jay 70635, Zane 70636 a Cole 70637 — pro měření Spinjitzu dovedností nindža proti nindžovi. • Spinjitzu spinner (bez roztáčecího lanka) měří přes 14 cm na výšku, 8 cm na šířku a 3 cm do hloubky. • Stojan na zbraně měří přes 4 cm na šířku, méně než 2 cm na výšku a 2 cm do hloubky. • Z televizní reklamy LEGO® Spin Ninja.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK