-30 %

Bestway Nafukovací labuť MAXI

1 ks
Akce do 31. 10.
699,90 Kč 699,90 Kč/ks999,90 Kč
Země původu: Čína,

Užijte si spoustu zábavy a příjemného osvěžení v horkých letních dnech na vodě! Nafukovací labuť bude ozdobou vašeho bazénu a každý si jí zamiluje. Labuť má na krku praktická madla, díky kterým získáte větší stabilitu. Jistě oceníte i držák na skleničku/plechovku. Barva: bílá. Rozměr: 196 x 174 cm. Vyrobeno z kvalitního a odolného vinylu. Balení obsahuje opravnou sadu. 

Použití

Určeno pro děti od 3 let. Možné využívat vždy jedním dospělým (max. hmotnost 90 kg). Labuť je vhodná pro bazény, rybníky i moře.

O výrobci

Firma Bestway byla založena v roce 1994. Společnost je zaměřena na vývoj a výrobu vysoce kvalitních, inovativních, sportovních produktů od surfovacích prken, nafukovacích člunů, bazénů přes plavecké brýle, dětské nafukovací rukávky až po námořní nafukovací čluny, záchranné vesty, filtrační systémy (filtrační čerpadla, pískové filtry), chlorátory a ozonátory, které jsou testovány a certifikovány podle evropských a amerických průmyslových norem. Bestway pracuje v přísném souladu se všemi bezpečnostními a technickými předpisy a požadavky na životní prostředí.

Výrobce

Bestway