Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Purina ONE Indoor bohaté na krůtu a celozrnné obiloviny

1,5 kg
239,90 Kč 159,93 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kočky žijící v bytě tráví hodně času péčí o svou čistotu, takže jsou náchylnější k potížím souvisejícím s ulpíváním srsti v trávicím traktu. A protože kočka dá většinou přednost sladkému spánku na pohovce před fyzickou aktivitou, potřebuje, abyste se postarali také o její hmotnost.

Purina One Indoor s recepturou Bifensis® je krmivo speciálně navržené pro kočky žijící převážně v bytě. Jeho složení s krůtou bylo vyvinuto veterináři a experty na výživu tak, aby poskytovalo vaší kočce všechny nezbytné živiny, které potřebuje v každém jídle, zároveň bere ohled na snížený energetický výdej a pomáhá redukovat tvorbu smotků chlupů.

Vláknina obsažená v krmivu prokazatelně odvádí ze žaludku kočky dvakrát více chlupů již během 14 dnů. Díky upravenému poměru bílkovin a tuků pomáhá udržovat štíhlou linii a zdravou tělesnou kondici vaší kočky. Obsahuje také čekanku, přírodní ingredienci, která snižuje zápach steliva, zajišťuje vyváženou střevní mikroflóru a podporuje zdravé zažívání.
 


Použití

Doporučené denní krmné dávky (g/den) - běžná aktivita:

Hmotnost kočky 2-4 kg: 35-70 g.
Hmotnost kočky: 4-6 kg: 70-105 g.
Hmotnost kočky 6-8 kg: 105-140 g.

Doporučené denní krmné dávky (g/den) - snížená aktivita:

Hmotnost kočky 2-4 kg: 30-60 g.
Hmotnost kočky 4-6 kg: 60-90 g
Hmotnost kočky 6-8 kg: 90-120 g.

Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.

Pokud podáváte krmivo Purina One poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství Purina One do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vaší kočky snáze přizpůsobil novému krmivu.

O výrobci

Společnost Purina se již 85 let věnuje přípravě výživných a vysoce kvalitních krmiv, díky nimž mohou kočky a psi žít déle ve zdraví a spokojenosti. S jejich silným týmem Purina®, který čítá na 400 odborníků na výživu, výzkumných pracovníků, veterinářů a specialistů na chování zvířat, neustále usilují o zvyšování úrovně výživy domácích mazlíčků.

Krmiva této společnosti jsou nejoblíbenějšími krmivy pro domácí mazlíčky. Mezi jejich značky patří mimo jiné Friskies, Gourmet, Felix, DogChow a mnoho dalších.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi vodami 2035/31,
143 20  Praha 4

Složení

Krůta (17 %), celozrnná pšenice (17 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, kukuřice, sójová moučka, kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, živočišný tuk, sušená řepná dužina, sušený čekankový kořen (2 %), minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice

Nutriční doplňkové látky:
m.j./kg: Vit. A 36 960 Vit. D3 1 200 Vit. E 460 mg/kg: Vit. C 140 Taurin 780 Síran železnatý monohydrát 220 Jodičnan vápenatý bezvodý 2,8 Síran měďnatý pentahydrát 45 Síran manganatý monohydrát 108 Síran zinečnatý monohydrát 380 Seleničitan sodný 0,26 Antioxidanty Analytické složky: Protein 34,0 % Obsah tuku 13,0 % Obsah anorganických látek 7,5 % Hrubá vláknina 6,0 % Omega 6 mastné kyseliny 2,0 %