Purina ONE Sterilcat bohaté na hovězí a pšenici

1,5 kg
239,90 Kč 159,93 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Sterilizace vede k hormonálním změnám, které mohou mít vliv na metabolismus, přibývání na váze a výjimkou nejsou ani častější problémy močového systému.

Purina One Sterilcat s recepturou Bifensis® je speciálně vyvinuté krmivo určené pro potřeby kastrovaných/sterilizovaných koček a udržuje zdravý metabolismus díky upravenému poměru bílkovin a tuků. To pomáhá zachovat svalovou hmotu a hlídat hmotnost kočky. Vyvážený obsah minerálních látek udržuje zdravý močový trakt.

Tímto krmivem jí dopřejete vše, co potřebuje, aby byla zdravá a šťastná. Jejich chutná receptura s lososem a pšenicí obsahuje vysoce kvalitní suroviny, které zajistí všechny nezbytné živiny, které vaše kočka potřebuje. Živiny jsou velmi dobře vstřebatelné díky vysoké kvalitě surovin, navíc prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene až o 40 %.
 


Použití

Doporučené denní krmné dávky (g/den):

Hmotnost kočky 2-4 kg: 30-60 g krmiva.
Hmotnost kočky 4-6 kg: 60-85 g krmiva. 
Hmotnost kočky 6-8 kg: 85-115 g krmiva.

Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.

Pokud podáváte krmivo Purina One poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství Purina One do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vaší kočky snáze přizpůsobil novému krmivu.

O výrobci

Společnost Purina se již 85 let věnuje přípravě výživných a vysoce kvalitních krmiv, díky nimž mohou kočky a psi žít déle ve zdraví a spokojenosti. S jejich silným týmem Purina®, který čítá na 400 odborníků na výživu, výzkumných pracovníků, veterinářů a specialistů na chování zvířat, neustále usilují o zvyšování úrovně výživy domácích mazlíčků.

Krmiva této společnosti jsou nejoblíbenějšími krmivy pro domácí mazlíčky. Mezi jejich značky patří mimo jiné Friskies, Gourmet, Felix, DogChow a mnoho dalších.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi vodami 2035/31,
143 20  Praha 4

Složení

Hovězí (16 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, pšenice (14 %), sójová moučka, kukuřice, kukuřičná lepková moučka, živočišný tuk, pšeničná lepková moučka, sušená řepná dužina, sušený čekankový kořen, minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice

Nutriční doplňkové látky: m.j./kg:
vit. A: 36960 vit. D3: 1200 vit. E: 460 mg/kg: vit. C: 140 taurin: 780 síran železnatý monohydrát: 230 jodičnan vápenatý bezvodý: 2,9 síran měďnatý pentahydrát: 46 síran manganatý monohydrát: 110 síran zinečnatý monohydrát: 390 seleničitan sodný: 0,27 antioxidanty Analytické složky: Protein: 37,0 % Oleje a tuky: 13,0 % Obsah anorganických látek: 7,5 % Hrubá vláknina: 4,0 % Omega 6 mastné kyseliny: 2,0 %