-16 %

Purina ONE Sterilcat bohaté na lososa a pšenici

1,5 kg
Trvale výhodná cena
199,90 Kč 133,27 Kč/kg239,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Sterilizace vede k hormonálním změnám, které mohou mít vliv na metabolismus, přibývání na váze a výjimkou nejsou ani častější problémy močového systému.

Purina One Sterilcat s recepturou Bifensis® je speciálně vyvinuté krmivo určené pro potřeby kastrovaných/sterilizovaných koček a udržuje zdravý metabolismus díky upravenému poměru bílkovin a tuků. To pomáhá zachovat svalovou hmotu a hlídat hmotnost kočky. Vyvážený obsah minerálních látek udržuje zdravý močový trakt.

Tímto krmivem jí dopřejete vše, co potřebuje, aby byla zdravá a šťastná. Jejich chutná receptura s lososem a pšenicí obsahuje vysoce kvalitní suroviny, které zajistí všechny nezbytné živiny, které vaše kočka potřebuje. Živiny jsou velmi dobře vstřebatelné díky vysoké kvalitě surovin, navíc prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene až o 40 %.

Použití

Doporučené denní krmné dávky (g/den):

Hmotnost kočky 2-4 kg: 30-60 g krmiva.
Hmotnost kočky 4-6 kg: 60-85 g krmiva. 
Hmotnost kočky 6-8 kg: 85-115 g krmiva.

Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.

Pokud podáváte krmivo Purina One poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství Purina One do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vaší kočky snáze přizpůsobil novému krmivu.

O výrobci

Společnost Purina se již 85 let věnuje přípravě výživných a vysoce kvalitních krmiv, díky nimž mohou kočky a psi žít déle ve zdraví a spokojenosti. S jejich silným týmem Purina®, který čítá na 400 odborníků na výživu, výzkumných pracovníků, veterinářů a specialistů na chování zvířat, neustále usilují o zvyšování úrovně výživy domácích mazlíčků.

Krmiva této společnosti jsou nejoblíbenějšími krmivy pro domácí mazlíčky. Mezi jejich značky patří mimo jiné Friskies, Gourmet, Felix, DogChow a mnoho dalších.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi vodami 2035/31,
143 20  Praha 4

Složení

Losos (15 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, pšenice (15 %), sójová moučka, kukuřice, kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, živočišný tuk, sušená řepná dužina, sušený čekankový kořen, dehydratované rybí bílkoviny, minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice

Nutriční doplňkové látky:
m.j./kg: Vit A 36 960 Vit D3 1 200 Vit E 460 mg/kg: Vit C 140 Taurin 780 Síran železnatý monohydrát 230 Jodičnan vápenatý bezvodý 2,9 Síran měďnatý pentahydrát 46 Síran manganatý monohydrát 110 Síran zinečnatý monohydrát 390 Seleničitan sodný 0,27 Antioxidanty Analytické složky: Protein 37,0 % Oleje a tuky 13,0 % Obsah anorganických látek 7,5 % Hrubá vláknina 4,0 % Omega 6 mastné kyseliny 2,0 %