Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Milknatur Telecí mleté z Farmy

500 g
Od českého farmáře
149,90 Kč 299,80 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Telecí mleté z vlastního chovu farmy Milknatur.

Telata jsou krmena pouze přírodním krmivem z vlastní produkce, ve kterých nejsou používány žádné geneticky modifikované organismy. Telecí maso ručně zpracovává řeznictví se stoletou tradicí. 

Maso Milknatur je velmi kvalitní maso nejen pro děti a sportovce, je nízkokalorické a velmi výživné, obsahuje cca 6% tuku a až 20% bílkovin.

  • Farma Milknatur je bez GMO, plodiny i krmivo pro zvířata jsou GMO free.

Použití

Mleté maso vám přináší mnoho možností k přípravě pokrmů. Hodí se na přípravu sekané, hamburgerů či ragú.

Tip! Připravte si vynikající domácí hamburgery podle následujícího receptu:

Z mletého masa, které jste nechali mimo lednici dojít na pokojovou teplotu, vypracujte placky vysoké cca 2–3 cm. Osolte je a opepřete z obou stran. Rozpalte si nasucho pánev. Jakmile je horká, přidejte olej a na pánev dejte naprudko osmahnout burgery. Z každé strany cca 2–3 minuty, maso obraťte jen jednou. Jakmile jsou burgery opečené (na povrchu mají krásně křupavou kůrku), vyndejte je z pánve, přikryjte je alobalem nebo hlubokým talířem a nechte je chvíli odpočinout, aby se vypečená šťáva vsákla zpátky do masa. Jedině tak budete mít burgery krásně šťavnaté. Pak už je jen vložte do vámi připravených bulek s náplní.

Přejeme dobrou chuť.

O výrobci

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a ostatní produkty jako je maso, pochází pouze z krav na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur a. s.
Na Vypichu 636
330 21  Líně 
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 11 dní.

Složení

Telecí maso100 %