Slide 1 of 3

Milknatur Telecí mleté z Farmy

500 g
Od českého farmáře
149,90 Kč 299,80 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Telecí mleté z vlastního chovu farmy Milknatur.

Telata jsou krmena pouze přírodním krmivem z vlastní produkce, ve kterých nepoužívají žádné „geneticky modifikované organismy".

Telecí maso ručně zpracovává řeznictví se 100 letou tradicí. Maso je libové, má vysoký obsah bílkovin a nízký obsah tuku - bílkoviny 20 % a tuk max 6 %. Pro děti a sportovce to nejlepší!

Použití

Mleté maso vám přináší mnoho možností k přípravě pokrmů. Vhodné např. na sekanou, hamburgery či ragú.

Tip! Připravte si domácí hamburgery podle následujícího postupu:

Z mletého masa, které jste nechali mimo lednici dojít na pokojovou teplotu, vypracujte placky vysoké cca 2–3 cm. Osolte je a opepřete z obou stran. Rozpalte si nasucho pánev. Jakmile je horká, přidejte olej a na pánev dejte naprudko osmahnout burgery. Z každé strany cca 2–3 minuty, maso obraťte jen jednou. Jakmile jsou burgery opečené (na povrchu mají krásně křupavou kůrku), vyndejte je z pánve, přikryjte je alobalem nebo hlubokým talířem a nechte je chvíli odpočinout, aby se vypečená šťáva vsákla zpátky do masa. Jedině tak budete mít burgery krásně šťavnaté. Pak už je jen vložte do vámi připravených bulek s náplní.

Hamburger, Potraviny, Jídlo, Chutný, Stravování, ObědO výrobci

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a ostatní jejich produkty pochází pouze a jen z jejich vlastních krav a jsou vyráběny na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur a. s.
Na Vypichu 636
330 21, Líně u Plzně
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní.

Složení

Telecí maso100 %