Hamánek Příkrm rýže s karotkou a hovězím masem

230 g
34,90 Kč 151,74 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Masozeleninová kojenecká výživa od dokončeného 6. měsíce.

Masozeleninové příkrmy Hamánek mají jemnou konzistenci, aby je děti mohly snadno polykat. Jsou připravovány tak, aby byl vašemu děťátku zajištěn optimální přísun živin. Pomohou Vám zpestřit jídelníček vašeho miminka. Tyto výživy neobsahují přidanou sůl, koření ani dochucovadla. 

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, zkontrolujete neporušenost a celistvost hrdla sklenice, obsah promíchejte a ohřejte např. ve vodní lázni. 

O výrobci

Orkla Foods Česko a Slovensko je od roku 2018 součástí mezinárodní skupiny Orkla - předního dodavatele značkového spotřebního zboží ve Skandinávii, v Pobaltí, ve střední Evropě a v Indii. V současnosti zaujímá pozici druhého největšího výrobce balených potravin v Česku. Pod společnost spadají známe značky jako Vitana a Hamé.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 0–28 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nespotřebované množství uchovejte v uzavřené sklenici v lednici a spotřebujte do 48 hodin.

Upozornění

Již jednou ohřáté množství znovu neohřívejte. Nevařte! Je důležité dodržovat návod k použití a podmínky skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Výrobce

Orkla Foods Česko a Slovensko
Walterovo náměstí 329/3
158 00  Praha 5 – Jinonice
Česká republika

Složení

Karotka28 %
Rýže14.6 %
Hovězí maso8 %
Rýžová mouka1.5 %
Rostlinný olej
Řepkový
Citronový koncentrát

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota401 kJ/95 kcal
Tuky2.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Sacharidy15.4 g
z toho cukry1.9 g
Bílkoviny3.1 g
Sůl0.1 g
Vláknina g