Cif Outdoor čisticí ubrousky 15ks

15 ks
89,90 Kč 5,99 Kč/ks
Země původu: EU,

Popis produktu

Nová řada Cif Outdoor jsou ubrousky na venkovní nábytek

Dodejte lesk vašemu venkovnímu nábytku novými ubrousky na zahradní nábytek Cif Outdoor. Tyto čisticí ubrousky jsou vhodným řešením pro vyčištění všech viditelných i neviditelných nečistot ze zahradního nábytku, venkovního vybavení a PVC. Velké a silné ubrousky účinně čistí povrchy a zanechávají je v nejlepší kondici

Použití

1. Otevřete částečným odlepením samolepky. 2. Pro odstranění nečistot povrchy setřete. 3. Není potřeba oplachovat ani otírat do sucha, s výjímkou povrchů, které přicházejí do styku s potravinami. 4. Ujistěte se, že je balení po použití řádně uzavřené - zamezíte tak vyschnutí utěrek.

Nepoužívejte ubrousky Cif Outdoor na mramor a natírané dřevo. Pro neznámé povrchy nejdříve vyzkoušejte na málo viditelném místě. Nepoužívejte na koberce, oblečení ani textil. Nepoužívejte k osobní hygieně.

O výrobci

Ve společnosti Cif věří ve zpřístupnění a zachování krásy pro každodenní potěšení všech. To je důvod, proč již více než 50 let produkty Cif odstraňují i nejhorší nečistotu bez poškození povrchů a zajišťují perfektní výsledky.

Upozornění

Po použití si opláchněte a vysušte ruce. Nesplachujte do toalety. Nepoužívejte na mramor a malované dřevo. V případě citlivých / neobvyklých povrchů vyzkoušejte nejprve na malé, nenápadné ploše. Nepoužívejte na koberce, oblečení a další textílie. Nepoužívejte k osobní hygieně.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

Výrobce

UNILEVER ČR spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8 - Libeň

Složení

Složení: Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky,kationtové povrchově aktivní látky, bělicí činidla na bázi kyslíku, parfum, iodopropynyl butylcarbamate