Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Cif Outdoor čisticí ubrousky

Cif Outdoor čisticí ubrousky

Cif Outdoor čisticí ubrousky

84,90 Kč (5,66 Kč/ks)
Popis produktu
  • Nová řada Cif Outdoor
  • Ubrousky na venkovní nábytek
  • Velké a silné ubrousky
  • Odstraňují 100% nečistoty
  • Ideální pro zahradní nábytek, venkovní vybavení a PVC
  • Zanechá vaše venkovní vybavení v té nejlepší kondici

Dodejte lesk vašemu venkovnímu nábytku novými ubrousky na zahradní nábytek Cif Outdoor. Tyto čisticí ubrousky jsou vhodným řešením pro vyčištění všech viditelných i neviditelných nečistot ze zahradního nábytku, venkovního vybavení a PVC. Velké a silné ubrousky účinně čistí povrchy a zanechávají je v nejlepší kondici. Ve společnosti Cif věříme ve zpřístupnění a zachování krásy pro každodenní potěšení všech. To je důvod, proč již více než 50 let produkty Cif odstraňují i nejhorší nečistotu bez poškození povrchů a zajišťují perfektní výsledky. Jak ubrousky používat: Otevřete utěsnění obalu a otevřete tak, že odlepíte nálepku do poloviny. Vyčistěte svůj nábytek a odstraňte špínu. Není potřeba otřít do sucha s výjimkou povrchů, které přicházejí do kontaktu s potravinami. Ujistěte se, že je balení po použití opět uzavřeno, aby nedošlo k vysušení ubrousků. Po použití si opláchněte a osušte ruce. Nesplachujte ubrousky do toalety. Nepoužívejte ubrousky Cif Outdoor na mramor a natírané dřevo. Pro neznámé povrchy nejdříve vyzkoušejte na málo viditelném místě. Nepoužívejte na koberce, oblečení ani textil. Nepoužívejte k osobní hygieně.

Použití: 1. Otevřete částečným odlepením samolepky. 2. Pro odstranění nečistot povrchy setřete. 3. Není potřeba oplachovat ani otírat do sucha, s výjímkou povrchů, které přicházejí do styku s potravinami. 4. Ujistěte se, že je balení po použití řádně uzavřené – zamezíte tak vyschnutí utěrek.

Složení

Složení: Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky,kationtové povrchově aktivní látky, bělicí činidla na bázi kyslíku, parfum, iodopropynyl butylcarbamate

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK