Listerine Nightly Reset ústní voda

400 ml
149,90 Kč 374,75 Kč/l
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Během konzumace jídla a pití v ústech vznikají cukerné kyseliny, které ze zubů uvolňují minerální látky. Výsledkem může být větší náchylnost Vašich zubů ke vzniku zubního kazu - zejména v noci. Ústní voda Listerine® Nightly Reset omezuje tvorbu kyselin a pomocí technologie Rapid-Fusion™ remineralizuje zubní sklovinu, pro účinnější vstřebávání fluoridu a silnější zuby.

Inovativní složení bojuje během noci s vlivy, kterým byly Vaše zuby vystaveny přes den. Čistí do hloubky, protože dosáhne i tam, kam se kartáček nedostane:
- Omezuje tvorbu zubního povlaku. - Omezuje růst bakterií. - Poskytuje dlouhotrvající svěží dech.

Příprava a použití: Používejte před spaním a po probuzení jako součást běžné každodenní ústní hygieny. Pokyny: Používejte dvakrát denně. Nejlépe působí při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 15 ml (3 x 5ml čajová lžička) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 60 vteřin a poté vyplivněte.

Otevření: Stiskněte uzávěr a otočte jím. Uzavření: Otáčejte uzávěrem do úplného uzavření.

Bezpečnostní varování: Ústní voda není vhodná pro děti mladší 12 let. Nepolykejte. V případě spolknutí vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud máte alergii na jakoukoliv z jeho přísad. Pokud se objeví podráždění v ústní dutině, přestaňte výrobek používat a poraďte se se zubním lékařem.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH A DOHLED DĚTÍ.

Složení

Aqua
Sorbitol Propylene glycol Xylitol Poloxamer 407 Sodium lauryl sulfate Sodium fluoride Benzoic acid Eucalyptol Sodium benzoate Methyl salicylate Aroma Thymol Menthol Sodium saccharin Sucralose CI 16035 CI 42090 Obsahuje fluorid sodný (450 ppm F)