Nuevo Prémiové krmivo pro kočky adult losos

400 g
Vyprodáno. Očekáváme 7. 6.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: EU,

Konzerva v prémiové kvalitě pro dospělé kočky s lososem.

Nuevo Salmon je vyvážená kompletní výživa se správnými hladinami bílkovin, tuků, minerálů pro podporu dlouhého a aktivního života vaší kočky. Mimo jiné je i bez obilovin, což je ideální pro kočky s nesnášenlivostí obilovin.

Krmivo Nuevo se pyšní precizní výrobou. Všechny ingredience jsou zpracovávány za studena. Tento proces garantuje velmi dobrou stravitelnost, a proto je vhodné i pro kočky s citlivým žaludkem.

Všechny produkty Nuevo se vyrábí podle standardu IFS Food, kde mají stejné předpisy, jaké se používají i při výrobě potravin pro lidi. Certifikát IFS zaručuje nejvyšší standard ve výrobě potravin zaměřený na bezpečnost a kvalitu potravin.

O výrobci

Landguth Heimtiernahrung je předním výrobcem krmiva pro domácí zvířata prémiové kvality. Tato společnost má kořeny ve východní Frísii, miluje přírodu a životní prostředí stejně jako tamní obyvatelé regionu. Ve svých nejmodernějších výrobních zařízeních vyrábí krmivo pro mazlíčky s jedinečnou úrovní prvotřídní kvality. Složky pocházejí většinou od regionálních výrobců a podléhají přísným veterinárním kontrolám, což jim umožňuje garantovat nepřetržitou prvotřídní kvalitu a zajistit, aby jídlo zvířatům chutnalo a bylo vhodné pro jejich přirozené potřeby.

Výrobce

Landguth Heimtiernahrung GmbH
Benzstraße 1
D-26632  Ihlow
Německo