• Velice se omlouváme, ale kvůli výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Pštrosí Vršek Paštika s pštrosími játry

120 g
Od českého farmářePrémiová kvalita
 91,90 Kč 765,83 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Paštika z pštrosých jater prémiové kvality z české farmy.

Jemná paštika na jejíž výrobu byla použita pouze pštrosí játra a kvalitní vepřové maso pocházející z českého chovu. Pštrosí játra dávají paštice nezaměnitelnou chuť.

Při výrobě bylo použito kvalitní strojově neupravené maso. Bez rychlosolí, bez lepku, bez emulgátorů.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Ideální jako nátěrka na čerstvý chléb, můžete si ji ale vychutnat i samotnou pro její výtečnou chuť.

O výrobci

Historie Pštrosího Vršku Wieder se začala psát již v roce 1993. Prvním impulzem, který pomohl tomu, že farma Wieder začala chovat pštrosy jako první v České republice, byla vášeň Pavla Wiedra staršího.

Dlouholetá zkušenost s chovem neobvyklého druhu nelétavého ptáka dala ty nejlepší podmínky k tomu, jak vychovat a reprodukovat zdravé jedince v krásném prostředí farmy na zelené louce. Díky tomu se může Pštrosí Vršek Wieder pyšnit jakostní třídou číslo 1.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do týdne. Při uchování do 5 stupňů Vám vydrží až 92 dnů.

Výrobce

Pštrosí Vršek Wieder
1. Máje 258
747 35 Hněvošice
Česká republika

Zpracováno a baleno

ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ LATOŇ s. r. o.
Na Kopci 92
74731 Chlebičov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 31 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.