Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Dr. Beckmann Intenzivní odstraňovač vodního kamene

250 ml
99,90 Kč 399,60 Kč/l
Země původu: Německo,

Popis produktu

Rychlý a důkladný proti odolným vápenatým usazeninám.
Na všechny malé domácí spotřebiče. Složení s aktivní sílou.

Rozpouští vodní kámen 2x rychleji* *než běžné odstraňovače na bázi kyseliny citronové a při stejném používání.

Návod k použití:

Před použitím si prosím přečtěte pokyny výrobce zařízení.

Přístroje na přípravu kávy/čaje/espresso, plně automatické stroje na přípravu kávy a kávovary na kapsle: Naplňte přístroj 500 ml vody a 50 ml Intenzivního odstraňovače vodního kamene (asi ½ šálku). Při silnějším znečištění vodním kamenem, nebo u větších přístrojů, zvyšte množství ve stejném poměru. Zapněte přístroj a spusťte program na odvápnění, pokud je na stroji k dispozici. Po odvápnění nechejte 2x přístrojem protéct čistou vodu.

Varné konvice: Nalijte 50 ml Intenzivního odstraňovače vodného kamene do varné konvice spolu s 500 ml vody. Neohřívejte. Odvápnění je ukončeno, pokud nejsou na konvici žádné usazeniny. Odolný vodní kámen odstraníte naplněním konvice 100-150 ml odstraňovače a vodou až po rysku. Nechejte působit 10-15 min. Poté konvici vyprázdněte a vypláchněte studenou vodou.

Žehličky, parní žehlicí stanice, parní hrnce, vařiče vajec: Držte se prosím pokynů výrobců přístrojů.