Jar Pure & Clean Prostředek Na Mytí Nádobí S 0 % Parfémů A Barviv

450 ml
43,90 Kč 97,56 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Tekutý prostředek na mytí nádobí Jar Pure & Clean nabízí čisticí účinky původního Jaru, ale neobsahuje parfémy ani barviva. Složení dermatologicky schválila Aliance pro zdraví pokožky.

Příprava a použití

Vyzkoušejte také kapsle do automatické myčky nádobí Jar Platinum All in One, které zajišťují zářivě čisté nádobí i myčku. Tekutý prostředek na mytí nádobí Jar Pure & Clean je tak koncentrovaný, že vám stačí použít jen kapku.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké

Složení

15-30 % aniontové povrchově aktivní látky

5-15 % neiontové povrchově aktivní látky

Methylisothiazolinone

Phenoxyethanol