Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

FRE-PRO BOWL CLIP vonný závěs na WC - Levandule 1ks

1 ks
119,90 Kč 119,90 Kč/ks
Země původu: USA,

Po celosvětovém grandiózním úspěchu se svými sítky do pisoáru FREPRO WAVE, přichází americká firma Fresh Products na trh s domácími gelovými osvěžovačemi. Vonná závěska FREPRO BOWL CLIP je  určená k provonění toalet, eliminuje zápach a vytváří svěží ovzduší. Obsahuje přibližně 50x více vonných složek, než běžné WC závěsy, vyhovuje normám EU, je ekologicky příznivá, plně recyklovatelná.

Použití

Nenápadná, bezpečná závěska s jednoduchou aplikací k zavěšení z vnější strany WC mísy, vhodná pro většinu druhů toaletních mís. Nerozpouští se ve vodě, je plně funkční po dobu 30 dnů.

O výrobci

Produkty prodávané ve střední a východní Evropě pod značkou FRE-PRO jsou vyrobeny v USA, společností FRESH PRODUCTS LLC, která klade důraz na výrobu produktů složených především z biologicky odbouratelných látek. Bez výjimky splňují VOC normy pro USA i Evropu. Produktová řada FRE-PRO byla vyvinuta jako systém Eco fresh - super ekologicky šetrná technologie.

Společnost KALVEI, s.r.o. je oficiálním distributorem FRE-PRO pro země střední a východní Evropy.

Výrobce

FRESH PRODUCTS LLC
30600 Oregon Rd.
Perrysburg
Ohio
USA