Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
-20 %

Marks & Spencer Vanilkový extrakt z madagarské vanilky

60 ml
Trvale výhodná cena
199,90 Kč 3 331,67 Kč/l249,90 Kč
Země původu: Velká Británie, Madagaskar,

Marks & Spencer Vanilkový extrakt z ručně sbíraných vanilkových lusků z Madagaskaru propůjčuje nádherné vanilkové aroma krémům, pěnám i dortům.

Použití

Pokud se právě chystáte péct, přidejte do krému lžičku vanilkového extraktu, který dodá vašemu dezertu báječnou sladkou vanilkou chuť. Využijete ho v krémech, sladkých omáčkách, zmrzlinách a při pečení všude tam, kde potřebujete dodat opravdové vanilkové aroma.

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální módní značka a oděvní firma, sídlící v Londýně ve Velké Británii. Mimo oblečení se také zaměřuje na prodej potravin a domácích doplňků. Společnost má přes 700 prodejen ve Spojeném království a přes 300 prodejen ve více než 40 zemích světa.

Skladování

Uchovávejte v suchu. Chraňte před teplem a slunečním světlem. Neskladujte v blízkosti otevřeného ohně.

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a.s
Vyskočilova 1481/4
140 00  Praha 48

Složení

Pitná voda
Ethanol
Extrakt z vanilkových lusků