Dr.Oetker Přírodní kakao

100 g
49,90 Kč 499,00 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Přírodní kakao Dr. Oetker je 100% kakao s jedinečnou přirozenou plnou kakaovou chutí a vůní. 

Zachovává si důležité vlastnosti kakaových bobů, neboť neprošlo alkalizačním procesem. Je proto bohaté zejména na velmi ceněné antioxidanty. Přírodní kakao má světlejší barvu než kakao holandské a nižší PH. Díky této vlastnosti je velmi žádané např. do receptů na pečení s použitím jedlé sody. Dopřejte si  toto jedinečné přírodní kakao Dr. Oetker všude tam, kde vám záleží na výsledné chuti a kvalitě.

Použití

Hodí se jako přísada do koktejlů, sušenek nebo kakaových dezertů. Na vnitřní straně obalu produktu navíc naleznete recept na Schwarzwaldské dortíčky.

O výrobci

Dlouhodobá důvěra a důraz na kvalitu – to jsou zásadní principy, jimiž se řídí rodinná firma Dr. Oetker již od svého založení v roce 1891. Dr. Oetker je nejen všeobecně známou značkou, ale těší se také důvěře ze strany spotřebitelů. To je výsledek dlouhodobého poctivého vztahu mezi značkou a jejími spotřebiteli. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje různé přísady na pečení či zavařování, práškové pudingy a dezerty, sladká a slaná jídla včetně mražených pizz.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Dr.Oetker s.r.o.
Americká 2335
272 01 Kladno
Česká republika

Složení

Přírodní kakao

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1589 kJ/383 kcal
Tuky20 g
z toho nasycené mastné kyseliny13 g
Sacharidy12 g
z toho cukry0.9 g
Bílkoviny20 g
Sůl0.05 g
Vláknina g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.