Slide 1 of 5

Preserve Medium zubní kartáček

1 ks
129,90 Kč 129,90 Kč/ks
Země původu: USA,

Popis produktu

V Preserve vytvořili zcela jedinečný zubní kartáček - jako jediný na trhu je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů. Středně tvrdé štětinky jsou však z (nového) nylonu. Při jeho vývoji firma Preserve spolupracovala s dentálními specialisty tak, aby skvěle fungoval a výborně čistil zuby. Zahnutá rukojeť vám umožní se snáze dostat do hůře dostupných míst v ústech.

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.

Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody.

Výhody:
- Ergonomická rukojeť - Preserve je certifikovaná B Corp - Žádné ftaláty a BPA (Bisfenol-A) - Nejměkčí štětinky - Vyrobeno z recyklovaných víček od jogurtů

Barva bude dodána náhodně dle skladové dostupnosti (azurová, zelená, červená)