Eco Cosmetics BIO Zubní pasta pro citlivé zuby bez fluoridu

75 ml
BIO
nedostupné u dodavatele do 5.10.2021
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Německo,

Zubní pasta pro citlivé zuby bez fluoridu od Eco Cosmetics v BIO kvalitě je 100% přírodní.

Tato unikátní zubní pasta chutná nesmírně zajímavě a svěže. Pokud už máte dost obvyklé máty, vyzkoušejte jedinečnou chuť plynoucí z BIO éterického oleje černuchy (neboli černého kmínu), extraktu z myrhy a špetky mořské soli. Složení této pasty pomáhá působit proti zubnímu kazu a paradentóze. Navíc zachovává zdravou a potřebnou mikroflóru v ústní dutině.

Fluor se do zubních past přidává v podobě fluoridů za účelem prevence zubního kazu. Fluorid zabraňuje demineralizaci zubů, posiluje zubní sklovinu a zvyšuje její odolnost vůči kyselinám v našich ústech, které ji rozpouští. Je ale velmi důležité věnovat pozornost množství fluoridu v zubních pastách, protože vysoká dávka fluoridu v těle je toxická a pro člověka nebezpečná. Z dlouhodobého hlediska jsou s nadměrnou dávkou fluoridu spojeny chronické zdravotní problémy jako zubní či kosterní fluoróza, ale také je prokázán negativní vliv na intelektuální a mentální vývoj. Pokud dojde k předávkování jednorázově, může dokonce dojít k akutní otravě i smrti.

Použití

Zubní pasta je vhodná pro každodenní péči o vaše zuby. Je třeba vzít v potaz, že největší roli v ústní hygieně hraje především pravidelnost, správná technika čištění, snížená spotřeba cukru, pravidelné využití služeb zubních hygieniků a preventivní prohlídky u zubaře. 

O výrobci

Německá společnost Eco Cosmetics se zaměřuje především na výrobu kvalitní kosmetiky. Všechny její produkty jsou 100% přírodní, neobsahují syntetické přísady ani umělá barviva a mají vysoký obsah složek v bio kvalitě. Kosmetika samozřejmě neobsahuje ani živočišné suroviny a není testována na zvířatech. Podnik nabízí řadu výrobků pro péči o obličej a tělo, vlasy či ústa a zuby. V neposlední řadě pak vyrábí produkty pro péči o děti.

Skladování

Nevystavujte vysokým teplotám.

Výrobce

Eco Cosmetics
Hildesheimerstraße 353
30880 Laatzen
Německo

Složení

Alcohol, Aqua, Nigella Sativa Extract*, Sorbitol, Salvia Officinalis Extract*, Echinacea Purpurrea Extract*, Carvone, Glycerin, Xylitol, Bisabolol. * = z kontrolovaného ekologického zemědělství