Cafédirect BIO Peru Reserve SCA 82 mletá káva

200 g
BIO
199,90 Kč 999,50 Kč/kg
Akce pro Rohlíček: 149,90 Kč
Země původu: Peru,

Hledáte opravdu dobrou a kvalitní kávu, kterou si můžete bez obav dopřát kdykoliv se vám zachce? 

Dovolte nám krátké představení této vynikající kávy s příjemnými tóny hořké čokolády a oříšků, která byla stvořena právě pro vás. 

  • 100% Arabica.
  • 100% Fairtrade.
  • Šetrné sušení mrazem zachovává veškeré aroma a chuť kávy.
  • Jednodruhová káva z Peru.
  • Silněji pražená na 4. stupeň z 5.

Díky zapojení do spravedlivého obchodu fair trade dostali farmáři za svou sklizeň spravedlivě zaplaceno tak, aby se důstojně uživili vlastní prací, kterou dělají s radostí a pýchou, a díky které si vy už za několik desítek minut můžete užít šálek téhle skvělé kávy. 

Z třešní se kávová zrnka získávají propíráním v pramenité vodě (tzv. "washed"), následně se suší na velkých platech venku na slunci.

Použití

Doporučujeme minimálně 1 vrchovatou lžičku na jeden šálek. Tato káva je vhodná pro všechny způsoby přípravy, doporučujeme pro Moka, filtr, French Press. Možné použít i do automatického a pákového presovače.

O výrobci

Společnost Cafédirect PLC je první a zároveň největší britskou společností, která vyrábí Fairtrade horké nápoje. 50 % svého výdělku věnují pěstitelským komunitám, od kterých suroviny nakupují. Pro mnoho pěstitelů byl Cafédirect PLC prvním zákazníkem, a otevřel jim tak dveře k novým kupcům. Společnost jedná tak, aby co nejvíce ochránila životní prostředí. Mezi jejich sortiment patří káva, čaj a kakao.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a temnu bez přístupu vzduchu.

Výrobce

Cafedirect PLC
115 George Street
Edinburgh EH2 4JN
Velká Británie