-22 %

Cafedirect BIO Peruvian Reserve káva mletá

227 g
BIO
Akce do 29. 2.
139,90 Kč 616,30 Kč/kg179,90 Kč
Země původu: Peru,

Bohatá káva s příjemnými tóny hořké čokolády a oříšků

Dovolte nám krátké představení. Základní informace:

  • 100% Arabika
  • 100% Fairtrade
  • Šetrné sušení mrazem zachovává veškeré aroma a chuť kávy.
  • Jednodruhová káva z Peru,.
  • Silněji pražená na 4. stupeň z 5.

Cafédirect - nejetičtější kávová společnost na britském trhu, která vrací více než  50 % svých zisků zpátky farmářům, kteří pro ně kávu už přes 20 let pěstují. Řada Machu Picchu (k dostání také v zrnku a instatní verzi) je od roku 1989, kdy Cafédirect vznikl, jednoznačně nejprodávanější a nejoblíbenější kávou.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Díky zapojení do spravedlivého obchodu fair trade dostali farmáři za svou sklizeň spravedlivě zaplaceno tak, aby se důstojně uživili vlastní prací - prací, kterou dělají s radostí a pýchou, a díky které si vy už za několik desítek minut můžete užít šálek téhle skvělé kávy. 

Kávové třešně pro tuto kávu dozrály v nadmořské výšce 1800 - 2000 metrů v ideálním mikroklima na vulkanické půdě strmých svahů peruánských And, kde je pro vás ručně sbírali farmáři z družstva Cocla a Chirinos přesně v momentě, kdy perfektně dozrály.

Podíl Fairtrade: 100 %. Země původu: Peru.

Na obrázku může být: hora, obloha, mrak, venku a příroda

Použití

Doporučená příprava: Doporučujeme minimálně 1 vrchovatou lžičku na jeden šálek. Tato káva je vhodná pro všechny způsoby přípravy, doporučujeme pro Moka, filtr, French Press. Možné použít i do automatického a pákového presovače.

O výrobci

Společnost Cafédirect vznikla v roce 1989 jako první společnost prodávající Fairtrade produkty na britském trhu. Všechny produkty společnosti mají Fairtrade certifikaci. Cafédirect nejen že podporuje spravedlivý obchod, ale také pomáhá místním farmářům financovat rozvoj farem, jejich management a udržitelnost. Díky tomu si můžete vychutnat ten nejkvalitnější šálek kávy.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a temnu bez přístupu vzduchu.

Výrobce

Cafédirect
4th floor, 115 George street 
Edinburgh EH2 4JN
Skotsko

Složení

Pražená mletá BIO káva
Arabica100 %