Slide 1 of 3

Preserve Soft dětský zubní kartáček 1ks

1 ks
119,90 Kč 119,90 Kč/ks
Země původu: USA,

Popis produktu

V Preserve vytvořili zcela jedinečný dětský zubní kartáček - jako jediný na trhu je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů. Měkké štětinky jsou však z (nového) nylonu. Při jeho vývoji firma Preserve spolupracovala s dentálními specialisty tak, aby skvěle fungoval a výborně čistil zuby. Rukojeť má speciální tvar, aby se dobře držela dětským rukám. Kartáček je vhodný pro děti od 2 do 8 let.

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.

Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody.

Zároveň podpoříte dobrou věc:

Část ze zisku z prodeje dětských kartáčků putuje na podporu organizace National Wildlife Federation, která se zasazuje o ochranu ohrožených druhů. Ty jsou reprezentovány obrázky a informacemi na balení každého z kartáčků:

tyrkysový - ploskozubec neboli papouščí ryba
růžový - kvesal chocholatý (národní pták Guatemaly) zelený - lvíček zlatý (což je navzdory svému jménu malá opička obývající malé území Brazílie)

Složení

Tělo: 100% recyklovaný polypropylen (PP #5)

Materiál štětinek: nylon 612

Barva bude dodána náhodně dle skladové dostupnosti (azurová, zelená, červená)