Biogena Čaj T2O Zázvor & mandarinka

50 g
84,90 Kč 1 698,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Kvalitní čaj s příchutí sladkých mandarinek a zázvoru.

Ovocný aromatizovaný čaj se pyšní jemně korálovou barvou a dokonalou vůní po nasládlém tropickém ovoci, která je doplněna výraznou chutí zázvoru. Zázvor působí příznivě na lidské zdraví, má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pomáhá při nachlazení a chřipce, snižuje srážlivost krve, podporuje a urychluje metabolismus a pomáhá při bolesti hlavy.

Čaje v balení jsou baleny samostatně po jednotlivých sáčcích.

Pečlivý výběr surovin 

Biogena své čaje vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin, zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje tak typické. Spolupracuje s českými dodavateli a nalézá cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.

Použití

Pro čaje značky Biogena jsou charakteristické rozmanité kombinace bylin a ovoce, intenzivní vůně a delikátní chuť. Vychutnat si je můžete v běžném uspěchaném dni, v rodinném kruhu, slavnostních okamžicích, nebo když máte chvilku pro sebe.

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 5–8 minut.

O výrobci

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů dle vlastních receptur z nejjakostnějších surovin z celého světa. Firma byla založena v roce 1995. Kromě České republiky si čaje značky Biogena mohou vychutnat také zákazníci zahraničních trhů, zejména pak Slovenska, Maďarska, Itálie a v řadě dalších zemí.

Skladování

Skladujte v suchu mimo dosah slunečního záření.

Výrobce

BIOGENA CB, spol. s.r.o.
U Pily 702
370 01 České Budějovice
Česká republika