• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Biogena Čaj T2O Zázvor & mandarinka

50 g
79,90 Kč 1 598,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Kvalitní čaj s příchutí sladkých mandarinek a zázvoru.

Ovocný aromatizovaný čaj se pyšní jemně korálovou barvou a dokonalou vůní po nasládlém tropickém ovoci, která je doplněna výraznou chutí zázvoru. Zázvor působí příznivě na lidské zdraví, má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pomáhá při nachlazení a chřipce, snižuje srážlivost krve, podporuje a urychluje metabolismus a pomáhá při bolesti hlavy.

Pečlivý výběr surovin 

Biogena své čaje vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin, zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje tak typické. Spolupracuje s českými dodavateli a nalézá cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.

Použití

Pro čaje značky Biogena jsou charakteristické rozmanité kombinace bylin a ovoce, intenzivní vůně a delikátní chuť. Vychutnat si je můžete v běžném uspěchaném dni, v rodinném kruhu, slavnostních okamžicích, nebo když máte chvilku pro sebe.

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 5–8 minut.

O výrobci

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů dle vlastních receptur z nejjakostnějších surovin z celého světa. Firma byla založena v roce 1995. Kromě České republiky si čaje značky Biogena mohou vychutnat také zákazníci zahraničních trhů, zejména pak Slovenska, Maďarska, Itálie a v řadě dalších zemí.

Skladování

Skladujte v suchu mimo dosah slunečního záření.

Výrobce

BIOGENA CB, spol. s.r.o.
U Pily 702
370 01 České Budějovice
Česká republika

Složení

Aronie plod
Zázvor oddenek22 %
Šípek plod
Jablko plod
Ostružiník list
Aroma
Čekanka kořen
Kyselina
E330 - Kyselina citronová
Mandarinka oplodí2 %

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota50 kJ/12 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy0.4 g
z toho cukry0.2 g
Bílkoviny0.3 g
Sůl g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.