Pfanner Brazilský pomeranč přímo lisovaný

2 l
149,90 Kč 74,95 Kč/l
Země původu: Rakousko,

Mnoho hodin slunečního svitu, množství vody a úrodné půdy je potřeba pro pomeranče, aby si vytvořili svou nádhernou sladkou a ovocnou chuť.

Brazílie s mírným podnebím a jedinečnou vegetací produkuje lahodné ovoce pro tuto šťávu, která není z koncentrátu. Neobsahuje koncentrát znamená, že pomeranče se sklízí na slunci, jemně se lisují a plní do obalů bez meziproduktu "koncentrátu", což umožňuje Pfanneru zaručit špičkovou kvalitu a vynikající chuť.

Použití

Nastartuje váš den už od samého začátku, a to skleničkou vašeho oblíbeného džusu, který skvěle doplní vaši snídani. Osvěží vás v práci, na výletě a chutnat bude i vašim hostům. Jednoduše si ho vychutná každý.

O výrobci

Jméno Pfanner znamená jedna rodina, jeden podnik, jedna značka a jedna filozofie: Pfanner vydá ze sebe to nejlepší, aby z darů přírody vyrobili kvalitní produkty. V centru pozornosti této filozofie jsou lidé a jejich potřeby, v případě Pfanner je to chuť, požitek, zdraví a osvěžení.

Společnost důsledně dodržuje vysoké standardy kvality u každé úrovně procesu výroby produktu, které jsou zajišťovány kontinuálním sledováním a kontrolou. Při výběru ovoce, jeho zpracování a stáčení nápojů zachová maximální pečlivost.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Hermann Pfanner Getränke GmbH
Alte Landstraße 10
6923 Lauterach
Rakousko

Složení

100% pomerančová šťáva s dužinou

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota184 kJ/43 kcal
Tuky0.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy9 g
z toho cukry9 g
Bílkoviny0.7 g
Sůl0.01 g
Vláknina g