• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Vynikající chipsy ze zelených banánů Plantain s přirozeně vysokým obsahem vlákniny a příchutí sweet chilli.

Tyto banánové chipsy jsou lehkým, chutným občerstvením a mohou být považovány za chutnější alternativu bramborových lupínků. Jsou křehké a velmi křupavé, s lehkou banánovou chutí. Chipsy jsou méně mastné, bez konzervačních látek, cholesterolu, umělých barviv a ztužených tuků.

Plantainové chipsy jsou tenké, křehké a velmi křupavé, s lehkou banánovou chutí. Jedná se však o zcela jinou chuť (slanou), než mají klasické sušené banány. Plantainové chipsy chutnají skvěle a poslouží jako vynikající, zajímavější a zdravější alternativa klasickým brambůrkům. Sáček obsahuje velkou porci chipsů.

Plantainy

Při výrobě nejsou přidávána barviva ani jiné přidané látky. Lupínky jsou vyráběny z ručně sbíraných plodů banánovníků na území Kolumbie. Plantainy jsou tzv. „zeleninové banány“. Dorůstají větší velikosti než klasický banán a sklízejí se zelené. Díky celoroční sklizni a velkým výnosům jsou Plantainy oblíbenou, často i základní surovinou pro přípravů tradičních pokrmů v v jihovýchodní Asii, Africe, Karibiku a jižní Americe.

Použití

Plantainy nelze konzumovat syrové. Používají se proto do polévek, ke smažení, do omáček, nebo usušené a rozemleté na mouku. 

O výrobci

Značka Grace je na trhu již téměř 100 let a zaměřuje se zejména na autentickou kuchyni oblasti Karibiku a střední Ameriky.

Společnost Grace začala na Jamajce v roce 1922 jako malýobchod. Dnes je GraceKennedy Group jedním z největších a nejdynamičtějších korporátních subjektů v Karibiku se sítí společností v Karibiku, Severní a Střední Americe a ve Velké Británii.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Grace Foods Canada Inc.
70 West Wilmot Street
Richmond Hill  ON L4B 1H8
Kanada

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 151 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Zelené banány Plantain74 %
Nehydrogenovaný neztužený rostlinný olej Palmolein
Sladké chilli5 %
Cukr
Maltodextrin
Sůl
E330 - Kyselina citronová
Protispékavé látky
E341 - Fosforečnany vápenaté
E551 - Oxid křemičitý
Chilli
E160c - Paprikový extrakt, Kapsanthin, Kapsorubin
Extrakt z kurkumy
Sladidlo
E960 - Steviol-glykosidy

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1989 kJ/475 kcal
Tuky21 g
z toho nasycené mastné kyseliny11 g
Sacharidy64 g
z toho cukry4 g
Bílkoviny4 g
Sůl0.4 g
Vláknina7 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.