Yoggies originální piškoty pro psy s kuřecím masem

80 g
64,90 Kč 811,25 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Originální a pro všechny pejsky chutný nápad od firmy Yoggies. Piškoty s kuřecím masem, bez chemie a cukru. Jsou vyrobeny podle zásady Yoggies, tedy žádná chemie, dochucovadla ani sladidla a cukry, pouze z osvědčených a kvalitních surovin. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť, zároveň si užije pocit z chroupání. Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

Přednosti pamlsků Yoggies:
- bez pšenice i sóji - bez přidaných cukrů a lákadel - neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty - neobsahují chemické konzervační látky - jsou bez geneticky upravených složek (GMO) - jsou pejsky výborně přijímány

Zajímavé informace k produktu: Na základě mnoha pokusů jsme vymysleli speciální recepturu na výrobu piškotů pro psy s kuřecím masem. Piškoty pro psy obsahují kuřecí maso, které nejdřívé sušíme, až poté nadrobno meleme. Proč používáme pohankovou mouku? Protože jde o mouku celozrnnou. Vyrábí se z nešlechtěného druhu pšenice, která je odolná proti parazitům a plísním, takže se nemusí hnojit a mouka je proto bez chemikálií. Obsahuje řadu cenných látek jako hořčík, vitaminy skupiny B, draslík, vápník, zinek a mangan.

Složení

Pohanková mouka
vejce kuřecí maso sádlo voda