Slide 1 of 5

Yoni Miswa přírodní zubní kartáček

1 ks
89,90 Kč 89,90 Kč/ks
Země původu: Pákistán,

Miswak nebo také siwaak je prastarou alternativou k běžným zubním kartáčkům, používanou po tisíciletí. Poskytne vám ústní hygienu v jednoduchém a praktickém balení, které můžete mít kdykoliv sebou. Miswak vlastně kombinuje kartáček se zubní pastou v jednom.

Je vytvořený z větviček nebo kořenů stromu Salvadory perské a je plný blahodárných látek. Má vynikající čistící a leštící účinky, bělí zuby, posiluje dásně. Obsahuje antibakteriální a antimikrobiální látky a taktéž například vápnik, vitamin C, saponiny či flavonoidy.

Samostatné balení obsahuje kartáček v A++ kvalitě a balený vakuově nejpozději 48 hodin po sklizni. Doporučujeme k němu dokoupit i úžasné a praktické skleněné pouzdro s Květem života. Nebo si ho lze objednat rovnou i se skleněným cestovním pouzdrem.

Výhody:
-100% přírodní -Obsahuje spoustu blahodárných látek -Posiluje dásně -Potlačuje nepříjemný zápach z úst -Přirozeně bělí zuby -Zabraňuje usazování zubního kamene

Proč je Miswak tak skvělý: Zdokumentované studie prokazují lepší komparativní výsledky při dlouhodobém používání Miswaku oproti běžnému čištění zubů pouze kartáčkem s pastou, má vynikající čistící a leštící účinky na zuby, posiluje dásně, obsahuje antibakteriální a antimikrobiální látky, působí proti tvorbě plaku, zánětům a krvácení dásní, přirozeně vám bělí zuby, potlačuje nepříjemný zápach z úst, z laboratorních testů vyplývá vysoký obsah blahodárných látek pro zdravý chrup - jako jsou fluorid (v přiměřeném množství), vápník, chloridy, síra, uhličitan sodný, fosfor, vitamin C, kyselina salicylová, kyselinu tříselnou, saponiny a flavonoidy, zabraňuje usazování zubního kamene a podporuje tvorbu slin pro dobré trávení.