Slide 1 of 5

Preserve Škrabka na jazyk

1 ks
Momentálně vyprodáno
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: USA,

Věděli jste, že nestačí si čistit jen zuby, ale je třeba starat se i o jazyk? Tato jedinečná škrabka na jazyk od Preserve je vyrobená ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů a pomůže vám odstranit bakterie z prostředí v ústech 10x účinněji než samotné čištění zubů. Žebrování na hlavici odstraní bakterie a zahnutá rukojeť vám umožní se snáze dostat do hůře dostupných míst.

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.

Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody.

Proč vlastně škrabku na jazyk používat?
Čištění jazyka už dávno není jen očistnou jogínskou technikou. Její přínosy už dnes uznává i moderní medicína.

Povlak na jazyku zpravidla signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je na jazyku necháme a neodstraníme je, spolknutím se vracejí do zažívacího systému, kde mohou napáchat pěknou neplechu. Toxiny totiž poskytují ideální podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocnění, a to jak v trávícím ústrojí, tak v ústech.

Škrabka navíc pomůže omezit i nepříjemný zápach z úst či afty.

Zdá se vám to přehnané? Zkuste tento jednoduchý rituál se škrabkou zařadit před snídani a ranní čištění zubů a sami brzy uvidíte. :)

Nestačí jazyk vyčistit kartáčkem na zuby? Tuto variantu vám nejspíš nedoporučí ani dentální hygienistka. Ptáte se proč? Kartáčkem totiž toxiny po ústní dutině spíše rozptýlíte, než dostanete pryč. Navíc štetiny kartáčku mohou jazyk pěkně podráždit.

Složení

Materiál: 100% recyklovaný polypropylen (PP #5)
Materiál obalu: pytlík: LDPE plast, vložený papír: 100% recyklovaný papír

Barva bude dodána náhodně dle skladové dostupnosti (azurová, zelená, červená).