Marty ProCarnivora pro psy – hovězí

400 g
Vyprodáno. Očekáváme ve středu.
Poslat e-mail, až bude skladem
product:similarProductsFromCategory »
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Dopřejte svým čtyřnohým mazlíčkům konzervu prémiové značky Marty.

Prvotřídní 100% masové kompletní krmivo pro psy s cca 80% podílem svaloviny a 20% podílem vedlejších produktů.

Umožňuje krmit vašeho psa pouze prvotřídním masem a přitom mu dát vše, co potřebuje. Obsahuje pouze maso a šťávu, kterou počas sterilizace maso pustí.

Proč krmit konzervami Marty? 

V konzervách Marty najdete pouze maso. V Marty používají maso od lokálních dodavatelů, které pochází ze stejných porážek, jako maso určené pro lidi. Po porážce maso získává speciální veterinární status Určeno pro krmení zvířat. Maso je po porážce částečně vysušeno, což znamená, že v 800 g je zhruba tolik živin, jako v 1 kg syrového masa.

Konzervy jsou poté masem ručně plněny. Pouze to totiž zaručuje udržení maximální kvality a odstranění jakýchkoli vzduchových bublin. Konzervy jsou následně sterilizovány výhradně teplem a tlakem, čímž jsou zahubeni jakýkoliv případní škůdci.

Použití

Krmivo podávejte při pokojové teplotě. Jelikož při zpracování produktu nebyly použity žádná syntetická zahušťovadla ani želatina, při otevírání plechovky doporučujeme jednou rukou zakrýt otevíranou plechovku, zatímco druhou rukou ji otevíráte. Tím předejdete případnému znečištění oděvu šťávou, která může být nahromaděná pod víčkem, ale není na škodu. Poté už stačí jen naservírovat do misky a krmit.

Šťávou, kterou maso pustilo je možné polít například granule nebo v případě, že váš pes není zvyklý na vlhká krmiva, ze začátku celý obsah konzervy s např. 20 % granulí smíchat. Dávku suchého příkrmu můžete postupně snižovat. Nikdy však nezapomínejte: vždy zajištěte přístup k dostatku pitné vody.

Na hmotnost psa 5 kg podávejte 200 g krmiva. 

O výrobci

Společnost Martypet s.r.o. zabývající se velkoobchodním prodejem a výrobou produktů pro všechny domácí mazlíčky byla založena v roce 2007. O pár let později společnost zahájila vyvíjení a testování unikátního způsobu sterilizace masa, zvaného MARTY. Díky tomuto speciálnímu výrobnímu postupu, mohou konzervy plnit pouze samotným masem.

Skladování

Skladujte v suchu, při teplotě 5–25 °C a mimo přímé světlo,

Upozornění

Při otevírání přikryjte rukou, v případě tvrdého nafouknutí konzervy a nezamáčknutelného dna konzervu zlikvidujte.

Výrobce

Martypet s.r.o.  
Peroutková 290/5  
602 00  Brno
Česká republika