Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-13 %

Marty ProCarnivora pro kočky variace kuřecího s hovězím

100 g
Trvale výhodná cena
25,90 Kč 259,00 Kč/kg29,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Dopřejte svým čtyřnohým mazlíčkům kvalitní konzervu prémiové značky Marty.

Prvotřídní 100% masové kompletní krmivo pro kočky s cca 80% podílem svaloviny a 20% podílem vedlejších produktů živočišného bez jakéhokoliv obsahu želatiny, dochucovadel, chemických konzervantů či stabilizátorů.

Umožňuje krmit vaši kočku pouze čistým přírodním masem a přitom jí dát vše, co potřebuje. Obsahuje pouze maso a šťávu, kterou počas sterilizace maso pustí.

Toto krmivo respektuje přírodu a vašeho masožravého miláčka umožňuje krmit opravdovým masem.

Proč krmit konzervami Marty? 

V konzervách Marty najdete pouze maso, žádné konzervační látky, žádná želatina, žádná mouka, jen maso.

V Marty používají nejkvalitnější maso od lokálních dodavatelů, které pochází ze stejných porážek, jako maso určené pro lidi. Po porážce maso získává speciální veterinární status Určeno pro krmení zvířat. Maso je po porážce částečně vysušeno, což znamená, že v 800 g je zhruba tolik živin, jako v 1 kg syrového masa.

Konzervy jsou poté masem ručně plněny. Pouze to totiž zaručuje udržení maximální kvality a odstranění jakýchkoli vzduchových bublin. Konzervy jsou následně sterilizovány výhradně teplem a tlakem, čímž jsou zahubeni jakýkoliv případní škůdci.

Použití

Krmivo podávejte při pokojové teplotě. Jelikož při zpracování produktu nebyly použity žádná syntetická zahušťovadla ani želatina, při otevírání plechovky doporučujeme jednou rukou zakrýt otevíranou plechovku, zatímco druhou rukou ji otevíráte. Tím předejdete případnému znečištění oděvu šťávou, která může být nahromaděná pod víčkem, ale není na škodu. Poté už stačí jen naservírovat do misky a krmit.

Na hmotnost kočky 3 kg podávejte 180 g krmiva, na 4 kg =  40 g krmiva, na 5 kg = 300 g krmiva.

O výrobci

Společnost Martypet s.r.o. z Brna má dlouholeté zkušenosti (sahající až do roku 1998) v obchodní činnosti s chovatelskými potřebami. V letech 2015 a 2016 však začala vyvíjet svůj unikátní systém sterilizace masa bez používání více cyklového vaření, které neúměrně zvyšuje cenu a zároveň bez použití zahušťovadel, která jsou běžné používána buď pro navýšení objemu pevné složky nebo jako absorber vlhkosti z masa, která se při sterilizaci změní na páru a způsobila by explozi plechovky. Na konci roku 2016 společnost vyrobila první šarži čistého masa pro psy bez želatiny, konzervantů, dochucovadel či stabilizátorů a dnes je jedním z předních výrobců čistě masových krmiv v Evropě.

Skladování

Skladujte v suchu, při teplotě 5–25 °C a mimo přímé světlo,

Upozornění

Při otevírání přikryjte rukou, v případě tvrdého nafouknutí konzervy a nezamáčknutelného dna konzervu zlikvidujte.

Výrobce

Martypet s.r.o.
Blanenská 10
664 34  Kuřim
Česká republika

Složení

maso a vedlejší produkty živočišného původu, uhličitan vápenatý