Zdravá lahev

Zdravá lahev Záchranáři 500 ml

1 ks
314,90 Kč 314,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

300+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Zdravá lahev je ideální lahev na vodu, studené i teplé nápoje, kterou si během několika let ověřilo a oblíbilo mnoho maminek, dětí a sportovně aktivních lidí, kterým záleží na vlastním zdraví.

Jako lahev na pití skvěle slouží při každodenním používaní a pomáhá tak dodržovat pitný režim.

Zdravé lahve jsou vyrobeny z bezpečného medicínského materiálu, speciálně vyvinutého pro zdravotnictví, díky kterým získávají oproti běžným lahvím značné výhody.

Výhody Zdravé lahve:

  • bez ftalátů, změkčovadel, BPA (bisfenol A), BPS (bisfenol S)*
  • bez zápachů a plísní
  • dlouhá životnost i díky náhradním komponentům
  • český výrobek

* Zdravá lahev je lahev bez obsahu těchto toxických látek, které se uvolňují např. z jiných často dovážených plastových lahví. Pozorně vybírejte, chráníte tím zdraví své a vašich nejbližších.

Objem lahve je 500 ml.

Použití

Po běžném používání stačí Zdravou lahev vypláchnout horkou vodou, při delším styku nápoje s lahví můžete mýt i opakovaně v myčce. Vždy je důležité po umytí zajistit dokonalé vyschnutí všech částí Zdravé lahve a skladování otevřené lahve.

Vysoce kvalitní materiál dovoluje Zdravé lahvi i vyvařování (teplota 100 °C po dobu 5 minut). Dosáhnete tak nejvyššího stupně ochrany a péče o lahev a zbavíte se všech případných nečistot.

V mikrovlnné troubě je možné nápoj i ohřívat (výkon 900 W po dobu 2 minut).

Zdravou lahev lze snadno plnit a čistit díky širokému otvoru. Jednotlivé části víčka je možné rozebrat a vyčistit zvlášť. Zátku lze vyjmout silnějším potáhnutím ven vzhůru. Pravidelně kontrolujte i těsnicí kroužek, který zabraňuje nechtěnému úniku nápoje.

O výrobci

Česká rodinná firma R&B Mědílek s.r.o. byla založena v Žacléři v roce 1990. Na začátku svého působení byla zaměřena na výrobu cyklopásek tj. omotávek na řídítka kol a přes cyklistiku se dostala i k výrobě sportovních lahví. Firma patří k předním evropským producentům plastových nápojových lahví s potiskem na zakázku pro různé klienty od sportovních týmů, reklamních agentur, až po velkoodběratele v zahraničí.

V roce 2009 firma R&B uvedla na trh unikátní lahev - Zdravou lahev®, která je vyrobena ze speciálního materiálu určeného pro farmacii a lékařství a přináší tak mnoho výhod konečným uživatelům.

 

Skladování

Skladujte v suchu a bez přímého slunečního záření.

Výrobce

R&B Mědílek s.r.o.
B. Němcové 371
542 01 Žacléř
Česká republika