Čisticí přírodní a ekologický prostředek na koupelny se díky praktickému rozprašovači velmi dobře aplikuje a dostane se i do hůře přístupných míst. Účinně odstraní mýdlové a vápenaté nečistoty, mastnoty a zanechá svěží vůni citronové kůry.

Přírodní čísticí prostředek můžete použít pro úklid celé koupelny. Vyčistí umyvadlo, vanu, kohoutky, sprchový kout i jeho dveře, toaletu a další.

Obsahuje rostlinný výtažek saponin, který má přirozené pěnivé a čisticí vlastnosti. Neobsahuje živočišné složky a není testovaný na zvířatech.

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný.

Za jeho ekologické složení se zaručuje certifikace EcoLogo.

Použití

Nasprejujte a opláchněte. Pro odstranění silné špíny nechte působit 5–10 minut.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchém a chladném prostředí. Spotřebujte do jednoho roku od otevření.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení několik minut opatrně vyplachujte vodou.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada

Složení

<5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid). Obsahuje také: voda, kyselina citronová, alkohol, xantanová guma, saponiny, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allylheptanoát (sladké ovoce – přírodní vůně).