Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Přírodní a zároveň velmi účinný prostředek je vhodný na všechny druhy podlah. Vaši domácnost zároveň provoní svěží citrusovou vůní. Dokonale vyčistí všechny dřevěné povrchy bez zanechání nežádoucích skvrn.

hypoalergenní složení z přírodních zdrojů. Díky tomu se nemusíte bát nechat své děti běhat bosky po čerstvě vytřené podlaze nebo je hlídat, aby náhodou podlahu neolízly.

Nově obsahuje rostlinný výtažek saponin, který má přirozené pěnivé a čisticí vlastnosti. Neobsahuje taktéž žádné živočišné složky a není testován na zvířatech.

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný. Ekologické složení čističe se opírá o certifikaci EcoLogo.

Použití

Smíchejte 60 ml čističe se 4 l vlažné vody a umyjte podlahu. Na těžko odstranitelnou špínu nalijte neředěný přípravek přímo na skvrnu nebo na houbičku. Neředěným přípravkem lze čistit i toaleta.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchém a chladném prostředí. Spotřebujte do jednoho roku od otevření.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení několik minut opatrně vyplachujte vodou.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada

Složení

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), <5% glukonát sodný, <5% iminodisukcinát sodný, saponiny, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allylheptanoát (sladké ovoce – přírodní vůně).