Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Milknatur Telecí tatarák ze zadního

200 g
149,90 Kč 749,50 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Telecí tatarák z vlastního chovu farmy Milknatur.

Telata jsou krmena pouze přírodním krmivem z vlastní produkce, ve kterých nejsou používány žádné geneticky modifikované organismy. Telecí maso ručně zpracovává řeznictví se stoletou tradicí. 

Maso Milknatur je velmi kvalitní maso nejen pro děti a sportovce, je nízkokalorické a velmi výživné, obsahuje cca 6% tuku a až 20% bílkovin.

  • Farma Milknatur je bez GMO, plodiny i krmivo pro zvířata jsou GMO free.

Použití

Doporučujeme telecí tatarák namíchat se žloutkem a kořením dle vašeho výběru. 

O výrobci

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a ostatní produkty jako je maso, pochází pouze z krav na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur a. s.
Na Vypichu 636
330 21  Líně 
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Telecí maso100 %
Zadní kýta