Slide 1 of 2

Milknatur Telecí tatarák ze zadního

200 g
149,90 Kč 749,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Telecí tatarák z vlastního chovu farmy Milknatur.

Telata jsou krmena pouze přírodním krmivem z vlastní produkce, ve kterých nepoužívají žádné „geneticky modifikované organismy".

Telecí maso ručně zpracovává řeznictví se 100 letou tradicí. Maso je libové, má vysoký obsah bílkovin a nízký obsah tuku - bílkoviny 20 % a tuk max 6 %. Pro děti a sportovce to nejlepší!

 

Použití

Doporučujeme telecí tatarák namíchat se žloutkem a kořením dle vašeho výběru. 

O výrobci

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a ostatní jejich produkty pochází pouze a jen z jejich vlastních krav a jsou vyráběny na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur a. s.
Na Vypichu 636
330 21, Líně u Plzně
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Telecí maso100 %
Zadní kýta