Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Matcha Tea BIO Matcha Shake banánový

30 g
BIO
37,90 Kč 1 263,33 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Bio Matcha Shake banánový může být skvělou snídaní nebo odpoledním snackem. Sladká chuť v bio kvalitě, bez palmového tuku, bez lepku, bez rafinovaného cukru.

Bio Matcha Shake banánový poslouží skvěle jako snídaně nebo svačina. Nabije vás energií na několik hodin a zasytí před nebo po sportovní aktivitě. Tento čistě bioenergetický nápoj je slazený bio rýžovým sirupem, ochucený bio sušeným banánem a doplněný jemně mletým zeleným bio čajem matcha, který podporuje soustředění, nabíjí tělo energií na 3-6 hodin, odbourává stres a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.

Příprava

Obsah sáčku vysypte do šejkru nebo uzavíratelné láhve. Přilijte 2 dl studené nebo horké vody do 70 °C a pořádně protřepejte.

O výrobci

Kyosun s.r.o. je jediným specialistou na matcha v ČR. Už sedm let spolupracuje s největšími producenty čaje matcha na světě a z Japonska, tedy ze země původu, dováží matcha výhradně letecky. Zaručuje tak maximální čerstvost čaje matcha. Kyosun s.r.o. staví do popředí kvalitu a prozákaznický přístup - čaj je proto 100 % bio, pravidelně testovaný na bakterie e. coli, pesticidy, těžké kovy, rtuť, kvasinky a plísně.

Díky úzkým vazbám na Japonsko má Kyosun s.r.o. čajová pole pod přímým dohledem a jezdí je několikrát za rok osobně kontrolovat. Matcha Tea je držitelem 9 různých certifikátů kvality a splňuje nejpřísnější limity pro prodej v EU. Kyosun s.r.o. jako první zmodernizoval přípravu Matcha Tea v šejkru a začal balit porce matcha do jednotlivých sáčků. Díky tomu trvá příprava Matcha Tea jen několik sekund. Firma rozšiřuje trh o inovativní produkty s příměsí matcha.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo přímé sluneční záření.

Upozoenění

Výrobek obsahuje laktózu.

Výrobce

Kyosun s.r.o.
Trmická 869/1
Praha 9

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 346 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Bio sušený rýžový sirup
Bio sušená syrovátka
Bio sušené odstředěné mléko
Bio mletý zelený čaj Matcha4.5 %
Bio sušený banán2 %
Zahušťovadlo
E415 - Xanthan
Přírodní aroma
Protispékavá látka
E336 - Vinany draselné

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota196 kJ/46 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy11 g
z toho cukry3.4 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.06 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.